Trenerzy Akademii Narwi na szkoleniu

W ostatni weekend maja trenerzy Akademii Piłkarskiej Narwi Ostrołęka szkolili się na obiektach Legii Warszawa. Szkolenie dla klubów przyjaciół Akademii Piłkarskiej Legii dotyczyło organizacji, struktury i podstaw tworzenia systemu szkolenia. Wzięli w nim udział Tomasz Jóźwiak, Cezary Kowalczyk i Piotr Wiski (na zdjęciu kolejno od lewej).

Ciekawe wykłady prowadzili członkowie sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu Mistrza Polski odpowiedzialni m.in.: za przygotowanie fizyczne czy odżywianie zawodników. Uczestnicy mieli możliwość podglądania jak funkcjonują grupy trenujące w Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa oraz obserwacji rozgrywek zorganizowanych dla klubów partnerskich. Po zakończeniu szkolenia uczestnikom wręczono certyfikaty potwierdzające udział i ukończenie szkolenia. Działacze Legii Warszawa zapowiedzieli kolejne szkolenia dla trenerów. Najbliższe ma odbyć się pod koniec sierpnia i będzie połączone z rozgrywkami grup z Klubów Przyjaciół Legii Warszawa.

MKS Narew Ostrołęka 11 marca br. podpisała umowę z Legią Warszawa SSA i Akademią Piłkarską Legii Warszawa.

– Dzięki umowie klub z Ostrołęki stał się Klubem Przyjacielem Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Oprócz posługiwania się tytułem MKS Narew ma dostęp do wiedzy na temat systemu szkolenia w drużynie Mistrza Polski oraz do  współpracy w zakresie promocyjnym, marketingowym oraz biznesowym – mówi Robert Bartkowski, prezes naszego klubu.

Narew podpisała umowę z Legią Warszawa jako jedyny klub w regionie oraz jeden 8 klubów w Polsce. Wszystkich zainteresowanych trenowaniem w Akademii Piłkarskiej Narwi Ostrołęka informujemy, że prowadzony jest ciągły nabór uzupełniający do grup z roczników 2002-2008.

Informacje można uzyskać pod numerem telefonu koordynatora Akademii, Jerzego Tonewo – tel. 662 208 681. Więcej informacji tutaj.

klub-przyjaciel

One thought on “Trenerzy Akademii Narwi na szkoleniu

  • 13/06/2014 o 22:56
    Permalink

    Bartkowski oraz cały zarząd akurat ma zaległości i niedobór wiedzy jeśli chodzi o działania promocyjne,biznesoewe,marketingowe… Itd…Nie mają biedoty pojęcia jak powinien normalnie funkcjonować klub.Prezes B.. powinien wziąć udział w takim szkoleniu. Obciachem jest to ,iż drużyna jedzie na mecz wyjazdowy bez butelki wody ( na Polonii sami zawodnicy organizowali sobie w przerwie za własne pieniądze wodę)Tak więc temat szkolenia to już górna póła dla pana B. oraz zarządu.Gdyby w Legii wiedzieli o problemie jaki panuje w Narwi odnośnie zakupu przez klub wody dla zawodników to może przeprowadziliby indywidualne szkolenie. W dzisiejszych czasach jednak taka sytuacja jest archaizmem także nikomu nie przyszło to do głowy.

Możliwość komentowania została wyłączona.