LigaSeniorzy

KS Łomianki 3-1 Narew

W ostatnim meczu sezonu Niebiesko-Czerwoni przegrali w Łomiankach 1-3 z tamtejszym KS-em. Mecz, mimo końcowego wyniku, był wyrównanym widowiskiem. Jedyną bramkę dla Narwi zdobył z rzutu karnego Piotr Strzeżysz, który stał się dzięki temu najlepszym strzelcem naszej drużyny w tym sezonie. Na mecz dotarła grupa kibiców Narwi.

 

KS Łomianki 3-1 (1-1) Narew Ostrołęka
Sebastian Dąbrowski 40, 75, Patryk Gac 60 – Piotr Strzeżysz 63 (k)

Narew: Rymek – Parzych, Pełtak, J.Zalewski, Skorupka – D. Dzwonkowski, Strzeżysz, Stachowicz (65. Sowa), D. Wargulewski (80. K. Dzwonkowski) – Chomyn (85. Kruk), Kubat.

3 komentarze do “KS Łomianki 3-1 Narew

    • Sądząc po tym skrócie (więc może to być trochę mylące) to pomimo wyniku bardzo dobry mecz linii defensywnej, szczególnie Rymka, ale też obrońców, poza Skorupka. Pierwsza i trzecia bramka dla Łomianek na konto Wojtka. Druga to ewidentny kiks naszego bramkarza. W pomocy jeśli chodzi o rozegranie to widoczny tylko Strzeżysz, ale to standard. Kubata zobaczyłem w akcji tylko raz w drugiej połowie. Chomyna też chyba raz.
      Gdybyśmy wykorzystali chociaż połowę sytuacji, to było by 3:3. Szczególnie pierwsze dziesięć minut drugiej połowy. Tyle okazji, ale albo wykończenie anemiczne, albo bramkarz Łomianek na posterunku. Też rozegrał bardzo dobry mecz. W drużynie gospodarzy bardzo dobrze ustawia się ten Dąbrowski od dwóch bramek. Ciekawy zawodnik.

      • O Stachowiczu zapomniałeś co miał dwa groźne strzały dla bramkarza,Dzwonkowski Dominik też coś robił.

Możliwość komentowania została wyłączona.