Podział lig młodzieżowych

Redakcja narewplus.pl dowiedziała się, jak wyglądać ma podział drużyn w ligach młodzieżowych w sezonie 2014/15. Po nieudanych bojach o I Ligę Mazowiecką w ligach prowadzonych przez Ciechanowsko-Ostrołęcki Okręgowy Związek Piłki Nożnej wystartują drużyny Narwi z roczników 1997 i 1998. Po raz pierwszy na boiskach zaprezentują się adepci pierwszego roku szkolenia w Akademii Piłki Nożnej MKS Narew Ostrołęka. Wystartują oni w ligach do lat 11 i do lat 8.

Składy poszczególnych lig mogą i zapewne będą się jeszcze zmieniały. Niechlubną tradycją chyba wszystkich młodzieżowych lig w Polsce jest wycofywanie drużyn w trakcie sezonu, albo tuż przed jego rozpoczęciem.

Poniżej przedstawiamy podział lig i grup.

LIGA U-19 (jedna grupa; 8 drużyn)
Błękitni Raciąż, Gladiator Słoszewo, MKS Przasnysz, Makowianka Maków Mazowiecki, Nadnarwianka Pułtusk, Narew Ostrołęka, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, Wkra Bieżuń.

LIGA U-17 (II grupy, 13)
grupa ciechanowska: Boruta Kuczbork, GKS Strzegowo, Korona Szydłowo, MKS Ciechanów, Tęcza Ojrzeń, Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna, Wkra Sochocin, Wkra Żuromin, Żbik Nasielsk.
grupa ostrołęcka: GKS Pokrzywnica, Mazowsze Jednorożec, Narew Ostrołęka, Orzyc Chorzele.

LIGA U-16 (II, 10)
grupa ciechanowska: Błękitni Raciąż, MKS Przasnysz, Mławianka Mława, Sona Nowe Miasto, Wkra Bieżuń.
grupa ostrołęcka: Iskra Krasne, Orz Goworowo, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, Pełta Karniewo, Świt Baranowo.

LIGA U-15 (II, 18)
grupa ciechanowska: As Glinojeck, Boruta Kuczbork, Football School Ciechanów, GKS Strzegowo, Korona Szydłowo, Płońska Akademia Futbolu, Sokół Grudusk, Tęcza Ojrzeń, Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna, Wkra Żuromin.
grupa ostrołęcka: Bartnik Myszyniec, GUKS Krasnosielc, Nadnarwianka Pułtusk, Rzekunianka Rzekuń,  Tęcza Łyse, UKS „Moja” Ostrołęka, ULKS Ołdaki, WKS Mystkówiec.

LIGA U-14 (II, 12)
grupa ciechanowska: Football School Ciechanów, Mławianka Mława, Opia Opinogóra, Wkra Żuromin, Żak Szreńsk, Żbik Nasielsk, Żbik Nasielsk – dziewczęta.
grupa ostrołęcka: UKS MAG Ostrołęka, MKS Przasnysz, Makowianka Maków Mazowiecki, Mazowsze Jednorożec, Ostrovia Ostrów Mazowiecka.

LIGA U-13 (II, 22)
grupa ciechanowska: Boruta Kuczbork, GKP Pokrzywnica, GKS Strzegowo, Konopianka Konopki, Kryształ Glinojeck, MKS Ciechanów, Mławianka Mława, Orzeł Sypniewo, Płońska Akademia Futbolu, Victoria Nowe Miasto, Wkra Żuromin.
grupa ostrołęcka: APN Ostrołęka, FC 2012 Różan, KS CK Troszyn, Korona HiD Ostrołęka, KS Pniewo, Nadnarwianka Pułtusk, Orzyc Chorzele, Świt Baranowo, Tęcza Łyse, UKS „Moja” Ostrołęka, UKS Narew Ostrołęka.

LIGA U-12 (II, 13)
grupa ciechanowska: Błękitni Raciąż, GKS Strzegowo, MKS Ciechanów, MKS Przasnysz, Płońska Akademia Futbolu I, Płońska Akademia Futbolu II, Żbik Nasielsk.
grupa ostrołęcka: Jantar Ostrołęka  – dziewczęta, KS Wąsewo, Korona HiD Ostrołęka, Makowianka Maków Mazowiecki, Orzeł Sypniewo, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, Pełta Karniewo, UKS Narew Ostrołęka.

LIGA U-11 (II, 13)
grupa ciechanowska: Football School Ciechanów,  Gladiator Słozewo, Iskra Krasne, MKS Ciechanów, Mławianka Mława, Płońska Akademia Futbolu, Wkra Sochocin, Wkra Żuromin.
grupa ostrołęcka: APN Ostrołęka, LUKS Czerwin, Makowianka Maków Mazowiecki, Nadnarwianka Pułtusk, Narew Ostrołęka, Orzeł Sypniewo, UKS „Moja” Ostrołęka.

LIGA U-10 (II, 12)
grupa ciechanowska: As Glinojeck, Błękitni Raciąż, GKS Strzegowo, Gryf Kownaty Żędowe, Jutrzenka Unieck, MKS Ciechanów, Mławianka Mława, Płonska Akademia Futbolu.
grupa ostrołęcka: KS Pniewo, KS Wąsewo, MKS Przasnysz, Makowianka Maków Mazowiecki, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, UKS Narew Ostrołęka.

LIGA U-9 (I, 4)
Football School Ciechanów, Mławianka Mława, Orzeł Sypniewo, Płońska Akademia Futbolu.

LIGA U-8 (I, 3)
MKS Przasnysz, Mławianka Mława, Narew Ostrołęka.

2 myśli na temat “Podział lig młodzieżowych

  • 29/06/2014 o 16:54
    Permalink

    A dokładnie jakie były wyniki w barażach?

  • 06/07/2014 o 12:52
    Permalink

    Czy info jakie pojawiło sie na MO
    o przejsciu Pełtaka do Ostrowi jest pewne ?

Komentarze są wyłączone.