LigaSeniorzyWiadomośći OkołonarwiańskieZ życia klubu

Pierwszy trening

W czwartek o godzinie 17:00, po krótkiej przerwie letniej, rozpocznie się pierwszy trening drużyny seniorów naszego klubu w sezonie 2014/15. Przygotowania do sezonu rozpoczynamy pod okiem trenera Dariusza Narolewskiego. Po rozmowie z prezesem Narwi Robertem Bartkowskim możemy poinformować, że na treningu pojawić ma się kilku nowych zawodników. Na razie za wcześnie jest na podawanie konkretnych nazwisk, ale możemy zdradzić, że niektórzy z nich mają w swoim piłkarskim CV grę w klubach II ligi (prawdziwej, na II poziomie) – w Zagłębiu Sosnowiec, Zawiszy Bydgoszcz, czy Olimpii Grudziądz.

Spodziewamy się doświadczonych na wyższych szczebelkach piłkarskich: pomocnika mogącego grać na obronie, bramkarza i napastnika. Oprócz nich pojawić się mają także zawodnicy młodzi – kilku wychowanków Narwi i kilku dobrze zapowiadających się młodzieżowców z innych klubów, z którymi Zarząd będzie rozmawiał na temat gry w niebiesko-czerwonych barwach.

Do drużyny mają wrócić także zawodnicy znani z gry w naszym klubie i tu można powiedzieć, że będą miłe zaskoczenia. Póki co nie podajemy nazwisk, ale już niebawem postaramy się napisać co nieco o nowych zawodnikach. W nieoficjalnych rozmowach członkowie Zarządu informują, że celem ruchów transferowych jest budowa zespołu na pierwszą trójkę ligi.

Więcej informacji podamy w najbliższych dniach.

3 komentarze do “Pierwszy trening

Możliwość komentowania została wyłączona.