SeniorzyTransferyZ życia klubu

Adrian Mleczek blisko Narwi

Zarząd i trener seniorów Narwi Ostrołęka prowadzą obecnie rozmowy z Adrianem Mleczkiem, byłym zawodnikiem m.in. ŁKS-u Łomża, w którego barwach grał w II lidze polskiej. To ciekawa sytuacja, bo zimą, gdy Narew grała mecze sparingowe, w jej składzie pojawił się skrzydłowy z Łomży o imieniu Adrian. Został on mylnie rozpoznany jako właśnie Mleczek przez naszą redakcję (bo trener nie powiedział, kim jest testowany zawodnik 🙂 ) – był to tymczasem Adrian Walendziewski.

Mogliśmy wówczas nieźle namieszać, bo informacja dotarła do ŁKS-u Łomża, którego włodarze nie byli zadowoleni, że Mleczek bez ich wiedzy jeździ na testy (chociaż nie jeździł). Na szczęście udało się sprawę odkręcić, właściwy Adrian został pozyskany.

Tymczasem minęło pół roku (przez które Mleczek grał w Olimpii Zambrów w II lidze polskiej), a bohater całego zamieszania znalazł się na poważnie w kręgu zainteresowań niebiesko-czerwonych. Poza nim prowadzone są także rozmowy z doświadczonym obrońcą oraz z bramkarzem. Na razie przycichł temat utalentowanego napastnika.

O wszystkich nowościach będziemy na bieżąco informować.

9 komentarzy do “Adrian Mleczek blisko Narwi

 • Adrian Mleczek to były zawodnik Olimpii Zambrów -ostatni sezon bardzo utalentowany 21 letni napastnik.Powodzenia Adrian …

 • Może napisałbyś kto odchodzi z Narwi ? interesują fakty , a nie iluzoryczne transfery.Jeśli prawdą jest to ,iż Łyżwa odchodzi to w klubie nie dzieje się najlepiej.Przecież to jest człowiek ,którego serce ma niebiesko-czerwone barwy!!! Kto jeszcze ma odejść ?

  • Łyżwa jest kontuzjowany,jak wyleczy kontuzję to pomyśli czy jeszcze wrócić .

  • Łyżwa sprzedał sie Koronie i został tam maskotką bo na trenowanie nie ma papierów i nie może ich zrobić bo jest po zawodówce..

 • To jest już zawodnikiem Narwi? Czy też wziął urlop jak prezes i trener? Kto jeszcze jest brany pod uwagę(bez Wasia-to wiemy). Kiedy następny casting na piłkarzy klubu Narwi?

 • To jaka nas czeka jesień? Spadek czy awans? Z bramkarzem czy bez? Możecie coś więcej napisać bo po imponującym meczu z Bugiem jest coraz dziwniej….

 • Marazm i nic więcej.Pytania bez odpowiedzi.Komentarz zbędny.

  • Ostatnio jakieś tureckie spamboty próbowały zepsuć stronę. Aby dojść do Waszych komentarzy musiałem przejrzeć ponad setkę różnych bezsensownych wpisów z linkami do jakiegoś syfu. Mam teraz trochę spraw na głowie, więc jestem nie na bieżąco z Narwią. Z tego, co mi wiadomo, to trzech zawodników chce wrócić do Narwi z innych klubów, niż Korona 🙂 Jak dowiem się więcej, to napiszę newsa. Pozdrawiam

 • Wiadomo czy nasi grają jakieś sparingi ? Według planu ma być dziś z juniorami Łomży.Wiadomo gdzie się odbędzie sparing ?

Możliwość komentowania została wyłączona.