SeniorzySparingi

Pierwszy sparing za nami

Po różnych zawirowaniach związanych ze sparingami, niebiesko-czerwoni mają za sobą pierwszy mecz kontrolny. W środę w Makowie Mazowieckim podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego zwyciężyli pod jego nieobecność Makowiankę 3-2. Kolejny sparing już w sobotę w Łomży. Kolejnymi rywalami według harmonogramu mają być Omulew Wielbark (30.07), KS Śniadowo (03.08), Nadnarwianka Pułtusk (06.08. i Korona HiD Ostrołęka (09.08).

W środowym spotkaniu bramki dla Narwi zdobywali Wojciech Skorupka, Kamil Wiski oraz testowany zawodnik.

30 komentarzy do “Pierwszy sparing za nami

 • A jaki był skład? czy byli nowi zawodnicy-ilu? kto prowadził zespól pod nieobecność trenera Dariusza Narolewskiego?

 • Pytanie , czy trener i prezes Narwi zdążą wrócić z urlopów przed ligą ?To bardzo niepoważne aby podczas okresu przygotowawczego zespołu oni w najlepsze sobie urlopowali.Może niech już zostaną i odpoczywają dożywotnio na urlopach bo jak widać bardzo im zależy na wzmocnieniach i przygotowaniu zespołu do rozgrywek. Jedna wielka paranoja

 • Dobra nie owijać w bawełnę !!! Co dzieje się w klubie ? Pełtak,Dzwonek,Dawidzki w Ostrowi,Łyżwa w Koronie. Treneiro i pożal się Panie Boże prezesina w okresie przygotowawczym drużyny niby się wczasują.Inni grają mecze sparingowe a Narew zagrała zaledwie 1 i to nie wiadomo jakim składem.Rozpierd….. ą nam Narew jak nic!!!!!!Zobaczcie co dzieje sie w Troszynie ,oni potrafią pozyskać poważnego sponsora !Narew z sezonu na sezon uwstecznia się zarówno pod względem organizacyjnym ,sportowym jak rownież kibicowskim.”Prezesie” B. Jak nie potrafisz ,nie znasz sie to zostaw klub w spokoju , nie pogrążaj Naszej Narwi!!

 • Co się dzieje z trenerem? Chodzą słuchy po mieście że zrezygnował.

 • Kadrowo na tą chwile jest źle.Oprócz odchodzących Pełtka i Dzwonkowskiego nie którzy też nie będą grać bo treningów nie wznowili,lub odchodzą do innych klubów. Strzeżysz wczoraj zagrał w sparingu Ostrowi.Treningów nie wznowili Dawidzki,Parzych,Zalewski,i Chomyn.

  Może by prezes się udzielił o sytuacji kadrowej ?

 • Czyli taki skład nam się na tą chwilę zapowiada.
  Rymek(M),Gawrych,Cychol,Młynarski(M),Skorupka-Wargulewski,K.Dzwonkowski,Sowa,Stachowicz,Kubat,Niedźwiecki
  W rezerwie Kruczkow(M)Jóźwiak,K.Wiski,Kruk(M),Chorążewicz(M)
  Wypisałem zawodników którzy na pewną byli na treningach.Jeżeli nikt nowy nie przyjdzie(bramkarz z Śniadowa Wysocki,i Waś byli tylko raz na treningu,i inni mieli przyjść z Łomży ,a Zalewski,Parzych,Chomyn,i Dawidzki nie wznowią treningów,to taki skład niestety i nawet mocnej ławki nie będzie.Z Narwi chyba też Dobkowski odchodzi.

 • Wiem na pewno do Narwi przychodzi były bramkarz ŁKS Łomża i bardzo dobry środkowy pomocnik,rozmowy trwają z obrońcą i defensywnym pomocnikiem(III ligowym).Dawidzki wznawia treningi od poniedziałku, trener dziś na treningu,Khomyn ma kłopot z wizą ale klub mu to ogarnia i przed ligą powinien być.Parzych próbuje sił w sms Łódź zobaczymy, ale w sparingach grało kilku fajnych młodzieżowców z 97. Waś mocno zadeklarował grę u nas,Zalewski pracuje na budowie. zapowiada się jeszcze kilku zawodników z niższych lig reszta będzie uzupełniona młodzieżą.

 • Jeżeli Parzych przejdzie do SMS Łódź to zrobi zły krok bo tam drużyna seniorów gra w A-klasie,no chyba że będzie grać tam w drużynie co gra w centralnej lidze juniorów.

 • Cała ta sytuacja wygląda na żarty i kpinę. Z chwila gdy drużyna wyglądała już tak jak powinna na koniec sezonu nagle wszystko poszło w pi….u. To ewenement na skale światową by trener miał urlop w okresie przygotowawczym a prezes… załatwia wzmocnienia pewnie z Barcelony 🙂 – kolejny rok nędznej piłki 3 wygrane 5 przegranych … 5 remisów i 13 miejsce w tabeli .. może sie uda utrzymać a może nie :)bo troszyn atakuje 🙂 WSTYD!!!

 • Kpina i żart to delikatne stwierdzenie.Powiem szczerze,takiej ..ujni nie było dawno w Klubie.Pieprzenie o 1 trójce , to jakaś utopia.Kto by pomyślał kilka lat wstecz , iż nasi zawodnicy bedą woleli grać w Ostrowi niż w Narwi.Wychodzi na to ,iż Narew to drużyna rezerw Ostrowi.W Troszynie potrafią zainteresować sponsora,ściągnąć go do klubu , a u nas co ? Zarząd żyje nadzieją , iż sponsor sam zapuka do klubu i poprosi o możliwošč finansowania. Nie tędy droga , jeśli nie potrafisz to zostaw i nie rozpieprzaj klubu.Nie

 • Przekonajcie pana prezesa, aby pan Kulikowski przeniósł się do Ostrołęki z Troszyna. Wiadomo, że on ustala warunki, ale to jedyna droga na dzisiaj na przetrwanie i rozwój klubu znad Narwi.Wiem, że wielu z was to się nie spodoba, ale kto może pomóc temu klubowi na teraz i następne sezony-nikt! Taka jest prawda. Ale czy pan Bratkowski jest gotów na zmiany-a to inna bajka. Czy dobrowolnie, będzie chciał oddać stery klubu osobom z zewnątrz- własna ambicja?

 • Użytkownicy pod nickami:”m”,i „Do m”.Czemu gadacie że w naszym klubie jest źle i będzie jeszcze gorzej.Fakt finansową krucho,ale na pewno dużo lepsza sytuacja jest gdy do klubu przyszedł Robert Bartkowski.Jeżeli to prawda to co pisała osoba pod nickiem „wiem” to kadrową będzie dobra drużyna,tylko nie którzy teraz wracają do treningów,i zanim wrócą to mogą na 5 kolejkę być w formie,już od jutro będzie 17 dni do ligi.

 • To powiedz mi 1 rzecz,dlaczego odchodzą podstawowi zawodnicy? Czy według Ciebie poważne jest aby podczas okresu przygotowawczego prezes oraz trener urlopowali.? Aby drużyna w pełni była przygotowana do sezonu trzeba ja zgrać ze sobą podczas męczy sparingowych ,tymbardziej ,iž jest to bardzo krótki okres czasu.Moze odniesmy sie do ubytków kadrowych bo to są naprawdę podstawowi zawodnicy.

 • Przyjacielu ja chodzę na mecze Narwii do 30 lat i rożnie bywało – zazwyczaj słabo ale były miłe wyjątki od reguły. Jednak drużyna grała w mocnej 3 lidze zobacz z kim… Stomil, Hutnik, Gwardia, Polonia etc… – aktualnie jesteśmy w czarnej d… gdzie gramy ze drużynami których na mapie piłkarskiej nie zna nikt i co gorsza te mecze bywają do tyłu. Ale może być gorzej bo jeśli czytam iż odwoływane sa kolejne mecze przez sezonem, że trenuje kto chce i bez trenera, że Ci który grali i tworzyli siłę idą do Ostrowi czy gdziekolwiek indziej byle nie tu to coś tu jest nie tak. A co do opowieści Pana Prezesa to nie wiem czy Pamiętasz rok temu super mecz z rezerwami Legii przed sezonem i kilku testowanych bardzo fajnych zawodników oraz opowieści o silnej drużynie i co z tego zostało?? walka o byt do ostatniego meczu sezonu.. Czy w Narwii nie mogą się znalezć tacy ludzie jak prezes siatkarskiego Pekpolu którzy dla klubu zrobią coś więcej niż przeciętność nakazuje? Popatrzcie gdzie są zespoły które kiedyś Narew biła jak chciała (Wigry, Siedlce, Ząbki, Łomża, Zambrów, teraz Ostrovia – zawsze było pewne że z nimi poniżej 5-ki to wstyd) Ps. Na 5 kolejkę to mogą oni być już po 5 porażkach.

 • O czym piszecie kibice pod nickiem m i do m, już chyba zapomnieliście co zawojował Roman czesław i z jaką hu…nią zostawił klub. U nas też był Łazarek, Wędzyński i inni, teraz za to pokutujemy (niezapłacone faktury klub musiał spłacić)za rok nie będzie Troszyna(swoi zawodnicy nie będą grali w B klasie i odejdą my to przerabialiśmy). Nie będzie Pełtaka to będzie junior z 97 nikt nie jest niezastąpiony(zreszta na miejsce Pełtaka jest Cychol)Panowie wg mnie sami robicie atmosferę pożal się Boże a uważacie sie za kibiców. Zadam jedno proste pytanie co pomogliście, w czym pomagacie? bo chyba nie tym smętnym chrzanieniem a jesli nie pomagacie to chociażnie przeszkadzajcie. Dobrze że się martwicie o nasz klub ale podejścia niektórych zawodników się nie zmieni i nikt nie ma na to wpływu.Budujmy to powoli i cierpliwie a nie będzie żle,mówmy o plusach i cieszmy się małymi kroczkami.

 • Do m: Przestań piep…ć głupoty, jeśli jesteś taki mądry jeden z drugim to przyjdź, pomóż w klubie, zgłoś się,popracuj,wpłać składkę,albo załatw te wzmocnienia cwaniaczku chociażby z Rzekunia lub wskaż realnie chłopaka do gry…dla mnie wygląda to na ewidentną grę między Hiv-em a Narwią (cisza i przeciąganie). Wg mnie spokojnie Poczekajcie zobaczycie nie bijcie niepotrzebnie piany.Nie ma co się podniecać Troszynem bo to ruch w złym kierunku…na obecne możliwości naszego klubu powinno się grac jak największą grupą swoich młodych wychowanków…

 • Mistrz czy ty piszesz z ratusza? O czym ty człowieku mówisz? Widziałeś kiedyś by tak się drużyna przygotowywała do sezonu jak Narew obecnie? Był już prezes Roman jest Bartkowski i bedzie pewnie jeszcze kilku ale ten klub szczęścia do nich to nie ma. A do wskazywania chłopaków to nie jestem ja tylko prezes i tacy mistrzowie jak Ty którym miasto płaci z podatków 🙂 A co do młodych to jasne że oni powinni stanowić siłę ale nigdy tak nie bedzie bo każdy z nich z chwilą końca szkoły wyjedzie za chlebem gdzies.. Pomysł z Legią był dobry ale nie dla seniorów bo te dzieciaki nigdy w Narwii nie zagrają…. A tu chodzi jedynie o to by madry oddany człowiek tworzył klub DOBRY na poziom 3 lub 4 ligi tak jak jest w setkach innych podobnych miast. koniec mojej dyskusji

 • Do czy:Przestań pisać te głupoty z przeniesieniem naszego klubu do Kulikowskiego.Gdyby stery objął Kulikowski to by nikogo z tej Narwi by już tu nie było(może podam trzech najlepszych naszych zawodników co byli by lepsi od tych zawodników z Warszawy co grali w 2-3 lidze,to podaje Strzeżysz,Zalewski,Chomyn).I by była drużyna złożona z zawodników z Warszawy i treningi tam,a na mecze do Troszyna.Gmina się zgodziła bo wie jak jest w Troszynie,nikt tam się nie będzie płakał że drużyna w Warszawie i sami piłkarze ze stolicy.
  Dlatego panowie przestańcie pisać źle ciągle na nasz klub, bo tylko ciągłe narzekanie.Pełtak i Dzwonkowski odeszli.Trudną. Dali im tam pieniądze chociaż na czas.Nie wiadomo jeszcze co z Strzeżyszem,a Zalewski pracuje ale myślę że będzie grał,o Chomynie ktoś pisał że że wizy nie ma teraz,ale do ligi zdąży.
  Ja myślę że możemy mieć dobra drużynę taką z wiosny przynajmniej ,tylko mniej wpadek żeby byłą.W końcu mamy dobrego trenera to możemy wszystko,no ale na awans się nie nastawiam bo co było w tamtym sezonie …. wiadomo.Ja oczekuję dobrej gry naszej drużyny takiej jak pisałem z wiosny skutecznej co wbija co mecz kilka bramek.
  Powodzenia !

 • Zobaczcie co sie dzieje , na każdym portalu inna informacja.Ogólnie zarząd powinien przedsięwzięć kroki , ustosunkować się ,wydać oświadczenie itd.Wszyscy z zarządu Narwi nabrali wody w usta i myślą , že jest ok.Niech prezes zabierze głos , wyrazi stanowisko klubu i będzie po temacie,a tak to jest „tamten odchodzi , temu nie zapłacili , ten przyszedł, tamten miał przyjść etc.” Przecież taka sytuacja nie może ciągnąć się w nieskończoność bo w ogólnym rozrachunku nie wychodzi nikomu to na dobre. W ostatnich dniach kibice Narwi tak na dobrą sprawé żyją tylko spekulacjami oraz komentarzami wziętych żywcem z innych portali bardziej lub mniej przychylnych Naszemu Klubowi.

 • Niech ktoś napisze z klubu gdzie jutro i o której jest sparing.Kibice też chcą zobaczyć grę drużyny przed sezonem.

 • Dzisiaj piłkarze mają zbiórkę o 17 przy mosirze i jadą na wyjazd do Wielbark-u

 • Czemu komentarze dodane widać tylko o osób co je dodają ? i czemu się innych nie pokazują od razu tylko po wejściu na stronę admina ?

  A sparing 4:2 dla Wielbarka ,bramki Kubat,Cychol. Zna ktoś skład ? czy nadal będzie to owiane w tajemnicy ?

  • Jak ktoś już pisał komentarze pod danym pseudonimem i podawał ten sam adres email z tego samego IP, to mu się pojawia bez akceptacji. W tym wątku np. jeden z komentujących walił komentarze pod kilkoma pseudonimami (ten sam IP…) i dlatego wymagane było zatwierdzenie każdego.
   Teraz będzie trochę pustki, bo znikam na dwa tygodnie jutro rano. Dalej szukam ludzi chętnych do prowadzenia strony…

 • Jeżeli to oficjalna strona to powinien się tym też zajmować ktoś z zarządu by kibice wiedzieli dużo więcej informacji niż było.

 • Przed Twoim „zniknięciem” ,masz może jakieś nowe informacje co dzieje sie w klubie ? W tej chwili panuje taka dezinformacja , że głowa mała.Masz wtyki w klubie.Moze poprosiłbyś aby pod Twoją nieobecność ktoś z klubu wypowiedział sie na stronce o obecnej sytuacji kadrowej ,organizacyjnej itd.

 • 2 tygodnie??? O ludzie toż to najważniejszy punkt sezonu i cisza. Za dwa tygodnie to już będzie zle. Obym się tylko mylił. Czy może ktoś skłonić prezesa i trenejro by coś powiedzieli oficjalnie przed sezonem, kto tu bedzie grał? Czy my mamy bramkarza? Co z tymi kolesiami z Łomży? i okolic, czy czeka nas rok wstydu? .. tfu tfu tfu….

 • Trener i prezes podczas okresu przygotowawczego znikają ,znika także redaktor prowadzący stronę ,podstawowi zawodnicy zmieniają klub.Co sie dzieje ? Żadnych świerzych wiadomości , prezes Bartkowski może w komentarzach udzieliłby informacji ,przecież wszyscy wiemy ,że jest częstym bywalcem na stronce Narwi.

 • Cieszy mnie troska wszystkich którzy piszą o klubie, martwią się o Narew. Smuci natomiast fakt, że ulegają propagandzie i poplatają bzdury z artykułów pisanych przez Pana Dobkowskiego.To człowiek któremu na rękę jest negatywne pisanie o klubie na stronie moja-oka, wprowadzanie nerwowej atmosfery i niepewności wśród zawodników oraz kibiców. Nikt z klubu nie będzie komentował,wydawał oświadczeń po pojawiających się informacjach które z prawdą mają tyle wspólnego co sam piszący te bzdurne artykuły z piłką nożną.Klub w trosce o dobre imię rozważa kroki prawne wobec tego Pana bo istnieje ustawa”prawo prasowe” która chyba jest mu nieznana. Nie ogłaszaliśmy do tej pory transferów ponieważ będziemy je ogłaszać dopiero jak podpiszemy umowę z danym zawodnikiem, Dlatego też m.in. pierwsze trzy sparingi graliśmy na wyjeździe, grali w nich nowi zawodnicy a my mieliśmy czas na dogadanie.Ostatnie trzy zagramy już w O-ce i serdecznie wszystkich na nie zapraszam.Od dziś na stronie klubowej pojawiać się będą informacje o nowych zawodnikach, będzie ich łącznie 7 w tym trzech młodzieżowców.Są to zawodnicy na pozycjach (bramkarz, obrońca,pomocnik,def.pomocnik,lewy i prawy pomocnik,napastnik.I będą to olbrzymie wzmocnienia bo są to zawodnicy mający m.in. II ligowa przeszłość a zdaniem Zarządu klubu skład będzie mocniejszy niż na wiosnę. Jeśli chodzi o odejścia na tą chwilę jedynym zawodnikiem, który dostał zwolnienie z klubu jest M.Pełtak, grał będzie w Ostrowi (tam też pracuje)Dziś pojawi się info na stronie klubowej o pierwszym wzmocnieniu, które będzie niezbitym będzie dowodem na pisanie bzdur i niesprawdzonych informacji przez Pana Dobkowskiego a godzących w dobre imię klubu. Zapraszam na sparingi ze Śniadowem (03.08), Nadnarwianką (06.08) i Koroną (09.08)..

 • Wielkie dzięki za jakiekolwiek informacje.Chodzi o to,iż panuje wielka dezinformacja , co do portalu MO zgadzam się ,iż jest stronniczy i nie przychylny Naszemu Klubowi.Lecz my jako kibice nie mający dostępu jeśli chodzi o informacje źródłowe z klubu , chciał nie chciał , jesteśmy skazani na odwiedzanie takich portali jak MO.Z wielką ulgą przyjmuję ,iż w klubie dzieją pozytywne zjawiska , typu wzmocnienia i etc. Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na dalsze newsy z Klubu.

Możliwość komentowania została wyłączona.