TransferyWażne

Adrian Mleczek w Narwi

olimpia zambrów (fot.olimpiazambrów)

Adrian Mleczek ur.12.07.1993 r. zawodnik II ligowej Olimpii Zambrów, wychowanek ŁKS Łomża będzie reprezentował nasz klub w rundzie jesiennej sezonu 2014/2015. Zawodnik o którym rozpisywały się ostrołęckie portale poddając pod wątpliwość prawdziwość informacji pojawiających się na naszej stronie jest już zawodnikiem Narwi. Adrian jest wychowankiem łomżyńskiego ŁKS-u, w ostatnim sezonie reprezentował barwy II ligowej Olimpii Zambrów. Jest młodym, sympatycznym i bardzo utalentowanym zawodnikiem, jego nominalna pozycja na boisku to napastnik ale może grać również jako lewy bądź prawy pomocnik. Adrian w swojej karierze sportowej zapraszany był na testy do takich klubów jak m.in. Cracovia Kraków czy Arka Gdynia… Z Adrianem rozmawialiśmy już w zimę, jednak wtedy wybrał grę w II ligowym klubie jakim była wówczas Olimpia Zambrów, teraz udało nam się porozumieć. Adrian w sparingach pokazał się z bardzo dobrej strony,trener zna bardzo dobrze tego zawodnika i widzi dla niego miejsce w drużynie.Będzie to duże wzmocnienie naszej drużyny, mamy nadzieję że Adrian rozegra dużo dobrych meczów reprezentując nasz klub – powiedział Prezes Robert Bartkowski…. Witamy na niebiesko – czerwonym pokładzie.

6 komentarzy do “Adrian Mleczek w Narwi

  • Lepiej żeby występował jaką prawy pomocnik to byłby dobry zastępca po Dominiku Dzwonkowskim.Bo w ataku mamy Niedźwiedzia,Kubata,i Khomyna,który nie może trenować .Niech zarząd coś zrobi by Khomyn nadal grał u nas .Bo to najlepszy transfer od początku istnienia tego zarządu.

  • Khomyn to lewy pomocnik, wyjątkowo ustawiany był jako napastnik a Adrian dobrze gra lewą i prawą nogą więc może grać po obydwu stronach.Khomyn ma kłopoty z uzyskaniem wizy na Ukrainie..

  • Chyba duża zasługa w tym transferze trenera, więc dziękujemy trenerze 🙂

  • Z tego co wiem, jeśli chodzi o konflikt na Ukrainie ,problem z wizą mogą mieć mężczyźni w wieku 18-35 lat,zarządzenie M.O.M Ukrainy.Jednak na 100% da się to przeskoczyć .

Możliwość komentowania została wyłączona.