SeniorzyTransferyWażne

Myśliński w bramce Narwi

Kolejny zawodnik w naszym klubie.Nowym zawodnikiem naszego klubu został 23 letni bramkarz Krzysztof Myśliński (ur. 30.09.1991r). Krzysiek to wychowanek ŁKS-u Łomża w którym spędził kilka lat rozgrywając bardzo dobre mecze. Ostatnią rundę spędził w klubie Forty Piątnica grającym w lidze okręgowej gdzie był podstawowym bramkarzem. O miejsce w bramce będzie rywalizował z Kamilem Rymkiem i Michałem Kruczkowem. Cieszę sie, że doszliśmy do porozumienia z Krzyśkiem, bo to kolejne wzmocnienie drużyny a dodam że nie ostatnie, na pozycji bramkarza mamy teraz 3 zawodników, którzy będą ze sobą rywalizować o miejsce w bramce.Taka sportowa rywalizacja może wyjść tylko na dobre – powiedział Prezes Narwi Robert Bartkowski …..Życzymy jak najmniej puszczonych bramek i witamy w naszej Narewce!

13 komentarzy do “Myśliński w bramce Narwi

 • Im więcej informacji tym lepiej. Ale ostatnio był mecz ze śniadowem o którym na stronie nie ma nawet wzmianki. 5-0 nawet ze słabą drużyną to zawsze coś w tym niepewnym czasie. Prezesie zabierz głos powiedz jakie są plany klubu bo do ligi 10 dni. pozdrawiam

 • No to są wzmocnienia Mleczek,Cychol,doszedł teraz Myśliński a będą jeszcze inni.
  Prezesie a gdzie jutro będzie sparing z Nadnarwianką ? bo ostatni sparing miał być na stadionie a wyszło na wojtkach. Więc czekam na info gdzie i o której jutro sparing.

 • No i to są wzmocnienia Cychol,Mleczek ,teraz Myśliński doszedł i jeszcze kilku dojdzie.
  Prezesie gdzie będzie jutrzejszy sparing z Nadnarwianką ? bo ostatnią miał być na Witosa a wyszło że na wojtkach był.Więc czekam na komentarz gdzie i o której jutro sparing.

  • Ostatni sparing miał być od zawsze na Wojtkach, nie bierzcie informacji ze strony moja-oka Pan Dobkowski nie ma zadnej wiedzy odnośnie klubu.Sparing we środę z Nadnarwianką na boisku głównym przy Witosa o 18:00.

 • Panowie potrzebujemy ludzi do jeszcze aktywniejszego działania strony jeśli możecie zapraszamy.Admin jest nieobecny a i tak fajnie że informacje się pojawiają..Niektóre info nie pojawia się na stronie celowo…

 • Czy przewidujecie powołać rezerwy Narwi aby juniorzy i nie mieszczący się w podstawowym składzie mogli się ogrywać, chociażby w B-klasie? Bo większość drużyn 4 ligowych tak zrobiły?

 • Gdzie jest w końcu sparing jutrzejszy z Koroną na stadionie Witosa czy na wojtkach i która godzina ? bo na portalach się pojawia 13:30 i 14 ? Czekam na odpowiedz kogoś z klubu.

Możliwość komentowania została wyłączona.