SeniorzyTransfery

Napastnik z II ligi wzmacnia Narew!

Miło nam napisać o kolejnym zawodniku, który pomoże w rundzie jesiennej osiągnąć jak najlepszy wynik naszej drużynie. A wzmocnienie to bardzo duże, gdyż do naszej drużyny został wczoraj zgłoszony Damian Drężewski (ur.20.08.1994).

Zawodnik grał w I lidze (Wisła Płock) oraz przez ostatnie dwa sezony w drugoligowej Calisii Kalisz z klubem tym rozwiązał profesjonalny kontrakt z przyczyn osobistych. Damian grając w Juniorze Ursynów był również kilkakrotnie powoływany do młodzieżowej reprezentacji Polski U-17. Jesienią 2011 był najmłodszym zawodnikiem, który zagrał w rozgrywkach I ligi (Wisła Płock). Młody napastnik wypożyczony wówczas do Wisły Płock z Juniora Ursynów w chwili I ligowego debiutu miał ukończone 16 lat i 343 dni.

CV Damiana jest bardzo bogate, Reprezentant młodzieżowy Polski, grał z dobrymi efektami w klubach I i II ligi. Jako, że ma dopiero 20 lat posiada jeszcze status młodzieżowca.

– Damian zagra w naszym zespole w rundzie jesiennej 2014/2015 i mamy nadzieję, że będzie dużym wzmocnieniem. Bardzo cieszymy się że przyszedł do naszego klubu – powiedział nam prezes Narwi Robert Bartkowski.

Witamy Damiana na pokładzie!

(fot.wisla.plock.pl)

Jeden komentarz do “Napastnik z II ligi wzmacnia Narew!

Możliwość komentowania została wyłączona.