SeniorzyTransfery

Majewski dołączył do Narwi!

Już oficjalnie Krzysztof Majewski dołączył do kadry naszego zespołu. Ten młody zawodnik okrzykniety największym talentem piłkarskim w naszym regionie ma za sobą grę m.in. w młodzieżowej drużynie Jagiellonii Białystok. Popularny „Maja” miał przed startem sezonu kilka propozycji z innych klubów m.in. Polonii Warszawa, Ostrovii Ostrów czy wreszcie KS CK Troszyn, jednak od dłuższego czasu przygotowywał się z naszą drużyną.

Zdecydował się na grę w Narwi, z czego ucieszyli się działacze, zawodnicy i kibice Narwi oraz rodzice i dziadek Krzyśka, który jest kibicem naszego klubu na dobre i na złe.

– Krzysiu Majewski to zaledwie 18-letni zawodnik, który pokazał do tej pory duże umiejętności i bardzo duży talent. Będzie grał w naszym klubie na zasadzie wypożyczenia z Korony Ostrołęka. O pozyskaniu tego zawodnika myśleliśmy już dawno, teraz się udało i bardzo się z tego cieszymy – powiedział Robert Bartkowski Prezes Narwi.

Witamy zatem Krzyśka w niebieskoczerwonych barwach!

P.s: Przed meczem w Płocku powinien dołączyć do drużyny jeszcze jeden młodzieżowiec, którego nie udało się wczoraj zgłosić…

(fot.rozmaitości.com)

3 komentarze do “Majewski dołączył do Narwi!

  • Narewka z godziny 17:51 nie podawaj się za mój nick.
    Ja jestem Narewka co piszę często komentarze na tej stronie.Ten nick na stronie posiadam od 2009 roku i nie życze żeby ktoś się podszywał.
    Administratorzy tej strony jeżeli jest komentarz pod tym samym nickiem i innym e-mailem to proszę żeby nie publikować tych komentarzy.

  • Klub zrobi wszystko żeby Emil był zawodnikiem Narwi bardzo nam na nim zależy. Warunki przejścia są uzgodnione.To zawodnik z charakterem i juz niedługo będzie Narwianinem…

Możliwość komentowania została wyłączona.