Inauguracja na duży plus!

Niebiesko-Czerwoni zwyciężyli w pierwszym meczu nowego sezonu na wyjeździe z groźną drużyną MKS-u Ciechanów. Gospodarzom animuszu starczyło na pierwsze pół godziny. Później przygaśli po bramce zdobytej lobem przez Damiana Drężewskiego. W drugiej połowie Narwianie dorzucili jeszcze trzy bramki, za sprawą Piotra Kubata, Mateusza Sowy i Daniela Wargulewskiego. Mogliśmy wygrać nawet 5-0, ale w stuprocentowej sytuacji pomylił się Tomasz Niedźwiecki.

W składzie pojawiło się aż sześciu nowych zawodników. Wszyscy debiutanci zagrali na wysokim poziomie, jak zresztą cała drużyna trenera Dariusza Narolewskiego.

Z Ostrołęki na mecz przybyło 12 kibiców, z jedną flagą. Doping przez cały mecz.

MKS Ciechanów 0-4 (0-1) MKS Narew Ostrołęka
Drężewski 43, Kubat 60, Sowa 85, Wargulewski 90+2

MKS Ciechanów: Olszewski – Tereszkiewicz, Sosnowski (82. Michał Matusiak), Borowiec, Gruszczyński, Jarzynka (79. Radulski), Hutkowski, A.Olszewski (71. Kowalski), Mateusz Matusiak (68. R.Matusiak), Karczewski, D.Matusiak.

Narew Ostrołęka: [12] Myśliński – [4] Gawrych, [9] Cychol, [6] Prusinowski, [20] Skorupka – [2] Drężewski (80. [10] Kruk), [11] Majewski, [16] Strzeżysz (56. [8] Stachowicz), [17] Gałązka (67. [15] Sowa), [14] D. Wargulewski, [13] Kubat (75. [7] Niedźwiecki).

 

 

8 komentarzy do “Inauguracja na duży plus!

 • 16/08/2014 o 18:13
  Permalink

  Wiem, że skład Narwi jest lepszy niż w poprzednim sezonie i cieszymy się wysoką wygraną nad osłabionym Ciechanowem,. Ale licho nie śpi, przy 17 meczach może przytrafić się kontuzja lub inne przeciwności losu każdego z nowych nabytków. Prezesie jeżeli masz jeszcze możliwości to ściągnij tego Ukraińca (jest chyba jeszcze zawodnikiem Narwi?) z powrotem lub lepszego na pozycję napastnika a zaowocuje to niespodzianką -może awans? To samo tyczy się bramkarza -jest 3, ale który zastąpi pierwszego? Obrońca- koniecznie młody i w miarę doświadczony. Rywale zbroją się mocno bo ściągają również zawodników z ekstraklasy- no może mniej znanych ale ogranych, więc będzie ciężko wygrywać mecze z Huraganem, Raciążem Mławą Bugiem, Ostrowią, a wpadki z innymi drużynami też trzeba brać pod uwagę. Może nie ma presji na awans w tym sezonie, ale w następnym może być jeszcze trudniej jak wejdzie reorganizacja- to będą drużyny które grają na poziomie 3-ligowym i mające lepsze budżety i zaplecze sponsorskie niż Narew. To tak ku przypomnieniu. Czekamy na dobre występy w następnych meczach zawodników Narwi. Powodzenia w budowaniu silnej drużyny z ambicjami na jak najwyższą ligę – czas na zmiany inne miasta potrafią-tu też zapewne.
  Jak sprawa ze sponsorowaniem Troszyna? To nie jest może najważniejsze- ale … ma duży budżet, więc…

  • 18/08/2014 o 07:25
   Permalink

   Troszyn tak po prawdzie to nie jest już drużyna z naszego regionu, tylko z Warszawy… Ptaszki ćwierkają, że jeśli awansują, to przenoszą się już nawet oficjalnie do Wawy.

 • 16/08/2014 o 19:03
  Permalink

  Reorganizacji lig nie będzie.

 • 17/08/2014 o 19:02
  Permalink

  Pierwszy mecz jak najbardziej ok 🙂 polityka prezesa puki co na zdecydowany plus. Teraz ocena przyjdzie w dwóch meczach w plocku gdzie zawsze jest loteria a kurpie nie pamiętam by wygrywali a potem u siebie nareszcie 🙂 oby tak dalej i puki co cieszyć się trzeba 🙂

 • 17/08/2014 o 21:50
  Permalink

  Reorganizacji w tym sezonie i w następnym nie będzie.

 • 18/08/2014 o 22:59
  Permalink

  To kto pozwolił na taką głupotę co Troszyn będzie z tego miał? A-klasę? jeśli rezerwy wygrają B-klasę. Co wójt
  z tego ma- więcej piasku sprzeda W-wie?
  Jakby ten pan włożył choć trochę grosza i coś zostawił- to rozumiem. Warszawiacy-cwaniacy-następny nabuzowany na ambicję. Podobno kolega Laty- pomagier Stali Mielec. Chce 2 Legię czy Polonię średnio grającą w 3 lidze, Ursusem, Targówkiem a może Olimpią Warszawa. Chociaż, żeby tam ludzie przychodzili na mecze np. Targówka Ursusa czy Olimpii!

 • 18/08/2014 o 23:03
  Permalink

  Chciałoby się powiedzieć, Nie przenoś Wisły Kraków, Sandomierz etc. do Warszawy!

  • 19/08/2014 o 19:39
   Permalink

   Trafiłeś w sedno, bo np. w meczu sparingowym z Ostrovią „Troszyn” grał w strojach z napisem właśnie „Wisła Warszawa”. I taka jest przyszłość tej drużyny…

Możliwość komentowania została wyłączona.