Młodzież NarwiRocznik 2005Rocznik 2006Rocznik 2007

Kolejny rocznik Akademii w lidze

Miło jest nam poinformować, że kolejny rocznik Akademii Piłki Nożnej MKS Narew Ostrołęka zadebiutuje w tym sezonie w rozgrywkach ligowych. Do roczników 2002 (trener Cezary Kowalczyk), 2003 i 2004-05 (trener Marian Szarama) dołączył rocznik 2006-07-08, trenowany przez Tomasza Jóźwiaka. Pierwsze spotkania rozegrane będą w dniach 19-22 września w Ostrołęce.

Liga rozgrywana jest systemem turniejowym. Podane są terminy, w których gospodarz zaprasza do siebie wszystkich rywali i każdy gra z każdym. Drużyny grają w składach siedmioosobowych. Zgodnie z decyzją Zarządu COOZPN, do ligi dopuszczeni są także zawodnicy urodzeni w roczniku 2006.

Liga Okręgowa Orlików U-8 (rocznik 2007)
Udział biorą drużyny: MKS Przasnysz, Mławianka Mława, Narew Ostrołęka, Rzekunianka Rzekuń.

Terminy turniejów i gospodarze:

1) 19-22 września, Narew Ostrołęka
2) 26-29 września, Rzekunianka Rzekuń
3) 3-6 października, Mławianka Mława
4) 10-13 października, MKS Przasnysz

tm

2 komentarze do “Kolejny rocznik Akademii w lidze

  • Już i na stronie widać inne podejście. Niestety zapał z początku opadł. Pytanie co dalej? Fajnie byłoby gdyby choć raz trener wypowiedział się o celach i planach zespołu. No i swoim okiem ocenił czego kibice mogą sie jeszcze spodziewać. Czy Błekitni rozwieją nadzieję.. choć z Ciechanowem nie wygrali……..?

    • Jeśli chodzi o stronę i podejście, to niestety wróciliśmy do punktu wyjścia i od tygodnia znów mieszkam w Warszawie. A to znacznie utrudnia pisanie (wolę pisać o czymś, co widzę, a nie kleić relacje na podstawie kilku zdań podpowiedzianych przez kogoś przez telefon). Ale na meczu w środę będę 🙂

      Rozmowa z prezesem się niebawem pojawi, a jak się uda, to i z trenerem.

Możliwość komentowania została wyłączona.