LigaSeniorzy

Olimpia 3-1 Narew

Podczas gdy większość Polaków zaabsorbowana była wynikami naszych siatkarzy na Mistrzostwach Świata, niebiesko-czerwoni wyjechali na mecz wyjazdowy ze stołeczną Olimpią. Niestety nie udało się wrócić z tarczą z Warszawy.  Gospodarze otworzyli wynik już w 11. minucie, po strzale Huberta Sobotki. Narew odpowiedziała dwadzieścia minut później. W zamieszaniu w polu karnym Olimpii najlepiej zachował się Piotr Kubat i mieliśmy 1-1. Taki wynik nie utrzymał się jednak długo, bo już chwilę później sędzia podyktował dość kontrowersyjny według części widzów rzut karny, wykorzystany przez Rafała Hapaka.

W 86. minucie meczu drugą żółtą kartkę zobaczył nasz bramkarz Krzysztof Myśliński. Jako, że limit zmian został już wyczerpany, musieliśmy ostatnie minuty zagrać z zawodnikiem z pola na bramce. Miejsce Myślińskiego zajął Robert Cychol (na zdjęciu wyżej, w nowym szarym stroju roboczym). Po trzech minutach musiał skapitulować, pokonany przez Sebastiana Cucha.

Przez następny tydzień mamy o czym myśleć. Kontuzje wyeliminowały nam kilku piłkarzy. Trzeba coś zmienić, aby kolejni nie eliminowali siebie sami głupimi kartkami – przynajmniej połowy z nich można było uniknąć.

Kolejny mecz gramy 27 września u siebie z Koroną Szydłowo (godz. 16:00). Zapraszamy!

Olimpia Warszawa – MKS Narew Ostrołęka 3-1 (2-1)
Sobotka 11, Hapak 31 (k), Cuch 90 – Kubat 30

Olimpia: Świdnicki – A.Cuch, S.Cuch, Hapak (65. Wiśniewski), Krysińśki, Martynowicz, Patoka, Smoleński, Sobotka, Stępniewski (65. Lewiński), Wojciechowski.

Narew: Myśliński – Gawrych, Młynarski, Cychol, Skorupka – Chomyn (75. Mleczek), Sowa, Chorążewicz (65. Niedźwiecki), Strzeżysz, Wargulewski (70. Kaczyński) – Kubat (60. Pędzich).
Od 86. minuty bronił Robert Cychol.

Żółte kartki: S.Cuch (39. przepychanki), Stępniewski (60. brutalny faul), A.Cuch (60. odkopanie piłki po gwizdku), Lewiński (91. brutalny faul) – Myśliński (39. przepychanki), Chomyn (45. brutalny faul), Gawrych (75. złapanie za koszulkę), Kaczyński (84. złapanie za koszulkę), Cychol (86. uderzenie łokciem przy wyskoku), Myśliński (88. złapanie piłki w ręce za polem karnym).
Czerwone kartki: Myśliński (88. druga żółta kartka).
Sędziowie: Paweł Księżopolski – Marcin Protasewicz, Łukasz Firus (wszyscy WS Siedlce)

* brutalny faul = „nierozważny atak na nogi”

Tomasz Mrozek
fot. Robert Iwanek

Jeden komentarz do “Olimpia 3-1 Narew

  • Marnie się coś dzieje. Panie Prezesie wielka szkoda iż trener jest nieobecny na co nie mamy wpływu. Ale obecna postawa drużyny to parodia. Tak jak w dwóch ostatnich meczach gra defensywa to wstyd. Olimpia robiła co chciała już biedaki z Szydłowa na pośmiewisko wystawili nasz blok defensywny. Tak być nie może. Trener Marczak to alternatywa bezsensowna ponieważ on nie wnosi nic i wydaje się nie idzie linią myślową trenera Narolewskiego. Pytanie: Kiedy jest szansa na powrót trenera? Jeśli nieprędko czy musi to robić obecny zastępca bezsensu? Czy jest w Polsce, Europie …. gdziekolwiek druga taka drużyna która w 11 kolejkach dostałą tyle kartek czerwonych? Debilizm niektórych zawodników zastanawia. Jak można w tak kretyński sposób osłabiać zespół w każdym spotkaniu. Czy można liczyć na odpowiedz na te 3 pytania?

Możliwość komentowania została wyłączona.