LigaSeniorzy

Zmiana trenera

Marian Szarama (na zdjęciu) został nowym trenerem Narwi. Przynajmniej do końca rundy jesiennej. Zmiana spowodowana jest stanem zdrowia trenera Dariusza Narolewskiego. Nie ulega wątpliwości, że trener Narolewski zrobił przy Witosa kawał dobrej roboty. Jednak od jego pobytu w szpitalu pojawił się problem. Treningi były prowadzone przez zastępców (m.in. Cezary Stachowicz, Tomasz Niedźwiecki, Waldemar Marczak i Piotr Wiski). Brakowało w tym wszystkim stabilizacji. Trener próbował wrócić, ale jeszcze jest na to za wcześnie i póki co, musi skupić się na swoim zdrowiu. Przy tej okazji dziękujemy mu za wykonaną pracę, za włożone w nią serce i życzymy jak najszybszego powrotu do pełni sił i powrotu do piłki.

– Obecnie stan zdrowia nie pozwala mi na pracę w klubie na sto procent – powiedział Tygodnikowi Ostrołęckiemu Dariusz Narolewski. – Ustaliliśmy z prezesem, że do końca rundy jesiennej znajdzie zastępstwo, a potem wrócimy do rozmów.

Marian Szarama znany jest chyba wszystkim kibicom w Ostrołęce (szerszy opis TUTAJ). Z Narwią związany jest już od ponad 30 lat. Trenował seniorów, juniorów, trampkarzy, był nawet prezesem naszego klubu. Pierwszą drużynę poprowadził w ponad 400 meczach. Wprowadzał ją do III ligi. Ostatni raz pracował z seniorami Narwi dekadę temu.

Trenerowi Szaramie życzymy powodzenia i zdobycia jak największej liczby punktów!

PS. Mamy też migawkę sprzed lat 🙂 Zagadka – kto pierwszy rozpozna wszystkich piłkarzy ze zdjęcia dostanie od redakcji Narewplus.pl książkę o naszym klubie.

1986

6 komentarzy do “Zmiana trenera

 • Stoja od lewej w ostatnim rzedzie:Tr.Szarama, Kot, M. Osolinski, J.Czapski,Zb.Mlynarski,W. Laskowski, M.Kozicki, A.Potkaj, Drugi rzad:T. Nosek, M.Eller, Zb. Gontarz, ? J. Krajewski,I.Krawul, Sl. Jemielita, M.Zalewski, B.Szlachetka. K.Pulawski,+ Zb. Wielgos.

  • No to chyba nie ma co czekać na ten jeden znak zapytania 😀
   Można się było domyślić, że Pan wygra, Panie Jurku 🙂
   Dziękuję i gratuluję!

 • Troszkę szkoda że tak fajnie prowadzący zespół trener musiał odejść ale zdrowie najważniejsze. Powodzenia. Co do Szaramy to takim ludziom jak ja kojarzy się z czymś pozytywnym raczej więc oby mu się udało zebrać to i poukładać. A może jak kiedyś i teraz nasi będą tak finezyjnie rzuty wolne wykonywali 🙂

 • Mam nadzieję że trener Narolewski przez ten czas dojdzie do zdrowia i wróci zimą do pracy z nami.Przez ten czas trener zebrał bardzo dobrą kadrę zarówno na wiosnę tamtego sezonu i na jesień tego sezonu,ale teraz pojawiło się sporo kontuzji.Dzięki temu trenerowi też teraz przyszłą kilku ciekawych graczy z Łomży.Oby trener przez te kilka miesięcy doszedł do siebie i prowadził nas w bojach ligowych wiosną.

 • Ten ? to Marek Szostak – grał kiedyś w Narwi – chłopak z Ostrowii. Nie ma też tam żadnego T.Noska, tylko w tym miejscu jest Krzysiek Eller.

Możliwość komentowania została wyłączona.