Seniorzy vs Juniorzy 6:1

Jak już informowaliśmy, w najbliższą sobotę drużyna seniorów gra mecz ligowy z Mławianką Mława natomiast juniorzy ’97 maja termin wolny. Trenerzy Szarama i Marczak postanowili rozegrać grę wewnętrzna pomiędzy drużynami seniorów i juniorów naszego klubu. Drużyny spotkały się wczoraj na boisku przy ul.Partyzantów.

Wynik w takich spotkaniach nie jest ważny i tylko dla statystyki podajemy, że wygrała drużyna seniorów 6:1. Po meczu trener Szarama, który jeszcze poznaje zawodników pierwszej drużyny był zadowolony z realizacji założeń taktycznych przez swój zespół oraz podejścia do tej gierki przez zawodników.

Warto również odnotować fakt powrotu po kontuzjach Wojtka Skorupki czy Piotrka Strzeżysza oraz debiut „Messiego”, który zaliczył w tym meczu asystę :). Jak dowiedzieliśmy się trener Szarama obserwował również kilku zawodników z drużyny juniorów, którzy już niebawem mogą otrzymać powołania do drużyny seniorów. Takie wewnętrzne gry są zdaniem obydwu trenerów bardzo pożyteczne i potrzebne obydwu zespołom.

One thought on “Seniorzy vs Juniorzy 6:1

Możliwość komentowania została wyłączona.