Młodzież NarwiRocznik 1997Wiadomośći Okołonarwiańskie

Narwianie zbierali żywność

Młodzi piłkarze MKS Narew Ostrołęka pod przewodnictwem prezesa klubu, Roberta Bartkowskiego, wzięli udział w akcji Świąteczna Zbiórka Żywności. Niebiesko-Czerwona ekipa dyżurowała w sklepie LIDL. Narwian wspierały ich sympatyczne koleżanki. Łącznie w sklepie tym udało się zebrać ok. 900 kg żywności.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji!

6 komentarzy do “Narwianie zbierali żywność

    • Chyba nie bardzo, bo ja nie mam czasu zajmować się stroną, a nie ma chętnych do jej poprowadzenia… 🙁

  • Skoro to oficjalna strona to kibice mają prawo wiedzieć o informacjach z klubu nie tylko mecze ale i inne.Stroną powinien zajmować się prezes ,przecież wszyscy kibice wiedzą że jest częstym bywalcem na stronie.W klubie w drużynach młodzieżowych nie dzieje się dobrze.Rocznik 97 który miał pierwsze miejsce w lidze i awans na wiosnę do mazowieckiej prawdopodobnie tam nie zagrają bo kasy nie ma.A rocznik chyba 2002 miał grać jutro na turnieju,a nie zagra bo klub ma kłopoty finansowe.

  • Do Narewka
    Jeśli rzeczywiście jest tak jak piszesz to prezes powinien niezwłocznie na stronce zdementować lub potwierdzić informacje.Panie prezesie prosimy o odniesienie się do powyższych informacji .

  • Szkoda troszkę ale kolegę należy zrozumieć iż ma inne sprawy na głowie. Panie Prezesie to może wynająć jakiegoś ucznia ze szkoły średniej np za kilka złotych i będzie on strony pilnował. To jest wizytówka klubu i miasta… Także nowego Prezydenta 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.