Wieści z Witosa – początek stycznia

Na początku grudnia podaliśmy na stronie ramowy harmonogram przygotowań do rundy wiosennej, przygotowany wówczas przez trenera Mariana Szaramę. Wiadomo już, że nastąpią w nim zmiany.

Po pierwsze zmiana w terminie rozpoczęcia treningów. Mieliśmy zacząć treningi 7 stycznia, zaczniemy 12, o godzinie 18:30, na boisku sztucznym przy stadionie miejskim na Witosa. Zawodnicy zostaną wówczas zważeni po przerwie świąteczno-noworocznej i przeprowadzony zostanie krótki trening. Co ważne, będzie to trening wspólny dla seniorów i juniorów dotychczas trenowanych przez trenera Waldemara Marczaka. Rocznik ten musi mieć przymusową zmianę trenera, ze względu na czasowe zawieszenie trenera Marczaka przez COOZPN (sprawy dyscyplinarne). Trener Szarama i prezes Bartkowski proszą młodzież, aby mimo tego zebrała się jak najliczniej. Szkoda, byłoby zaprzepaścić bardzo dobry wynik osiągnięty jesienią w lidze.

Pytaliście w komentarzach o nabytki i rozstania. Wiadomo już, że trzeba będzie zrezygnować z usług niektórych pozyskanych jesienią graczy. Klubu nie stać obecnie na ich zatrudnianie, a spodziewany efekt ich pozyskania był mniejszy niż oczekiwany. Dostaną oni więc wolną rękę w poszukiwaniu klubów. O konkretnych ruchach w obu kierunkach będziemy informowali na bieżąco. Cele na rundę zostaną określone dopiero po skompletowaniu kadry.

Ostateczny plan sparingów będzie się nawet sporo różnił od poprzednio podanego. Cały czas dochodzą nowe drużyny, z którymi będziemy grali. Klub chciałby, by byli to rywale na różnych poziomach.

narvi

6 komentarzy do “Wieści z Witosa – początek stycznia

 • 09/01/2015 o 20:11
  Permalink

  Czyżby na wylocie bramkarz czy ktoś jeszcze. Jak wygląda sytuacja z A.Krukiem.Ptaszki ćwierkają że od pół roku trenuje a nikt go nie zgłasza.

  P.S: Za co t.Marczak dostał karę, czyżby powiedział o jedno słowo za dużo ?

 • 09/01/2015 o 20:19
  Permalink

  a i jeszcze tak dla rozluźnienia.Były piłkarz Narwi Krzysztof Kamiński odchodzi z Ruchu do…drugoligowego japońskiego klubu Jubilo Iwata 😀

 • 10/01/2015 o 14:15
  Permalink

  pRINCE: Nie A.Kruk tylko Paweł Kruk.

  Taka jest prawda że nie chodzi o zatrudnianie bo gdyby Narolewski był nadal trenerem to na 100 % by wszyscy z Podlasia zostali z wyjątkiem bramkarza.A tak w ogóle to co z Narolewskim ? nadal problemy z zdrowiem czy już nie chce po prostu trenować nas i idzie do innego klubu ? Wielka szkoda.

  Co do zawodników pozyskanych jesienią „spodziewany efekt ich pozyskania był mniejszy niż oczekiwany” Tu chyba chodzi chodzi tylko o bramkarza bo reszta to grała dobrze,ale klub patrzy nie na ich grę a na wyniki.
  Cychol najlepiej grał,Prusinowski połowa rundy to kontuzja ,ale też dobrze grał,Gałązka najlepszy strzelec drużyny mimo że to środkowy pomocnik,Mleczek miał kontuzję i nie mógł pokazać więcej ale nieźle.I co klub ma się ich pozbyć ? Jak Cychol i Prusinowski odejdą to kto będzie grał w środku obrony,muszą oni zostać bo na nowych z Podlasia nie stać bo widać że tych chcecie się pozbyć,a z regionu nie ma nikogo dobrego.I prawda jest taka że po pierwsze primo to gdyby Narolewski był to byśmy byli w czołówce,a po drugie primo zarząd by nie zwalał na zawodników co oczekiwania od nich były wyższe.Ja zawodników oceniam dobrze,ale napisze jeszcze raz zarząd patrzy na ich grę pod pretekstem wyników a nie umiejętności,tak nie powinno być.Mają zostać Podlasianie !

  Zarządzie wiadomo że nie płacą w klubie to nie piszcie o zatrudnianiu zawodników bo każdy wie ze gdyby do tej pory był Narolewski to by wszyscy grali na wiosnę,ba nawet by ściągnął kilku nowych dobrych jeszcze.

 • 13/01/2015 o 08:53
  Permalink

  Czyli podsumowując to co się dzieje to powolne równanie do poziomu rywali z okresu przygotowawczego. Kilka zwycięstw u siebie z drużynami dna tabeli da utrzymanie ale wyjazdy przyniosą zapewne większość porażek. Miejsce 10-12 i 50 widzów na trybunach. Obym się mylił ale tak widać świetlaną przyszłość naszego klubu….. Zastanawia tylko fakt iż rok temu ktoś zatrudnia faceta daje mu jakąś misję … i nagle buuumm .. gdy coś zaczyna powoli powstawać robimy 5 kroków do tyłu….

 • 14/01/2015 o 13:56
  Permalink

  Czy moze wiadomo ilu zawodników przystąpiło do 1 treningu po przerwie zimowej ? Kogo zabrakło itd .

 • 14/01/2015 o 16:24
  Permalink

  Zdjęcie kto był jest na fb lecz nie widać dokładnie wszystkich zawodników. Gdzieś 20 było.

Możliwość komentowania została wyłączona.