LigaSeniorzyTransferyZ życia klubu

M.Pełtak w Narwi, dobre wieści

Miło nam poinformować, że do drużyny Narwi Ostrołęka powrócił po półrocznym pobycie w Ostrovii Ostrów Mazowiecka środkowy obrońca Mateusz Pełtak. Przez te pół roku na pewno kibice na Kurpiach nie zapomnieli co to za zawodnik, więc nie trzeba go tu raczej nikomu przedstawiać. „Najświeższym” fanom Narwi powiemy tylko, że Mateusz to wysoki defensor, grający z głową i bardzo dobrze głową. W swoim ostatnim sezonie ustrzelił dla niebiesko-czerwonych aż 7 bramek. Witamy ponownie! 🙂

Mateusz Pełtak
ur. 23.05.1989 w Ostrołęce (25 lat)
188 cm, 76 kg
Dotychczasowa kariera piłkarska: Korona Ostrołęka (2005-07), Orz Goworowo (2008), Korona Ostrołęka (2009), Rzekunianka Rzekuń (2009-10), Korona Ostrołęka (2010), Narew Ostrołęka (2011-14), Ostrovia Ostrów Mazowiecka (2014), Narew Ostrołęka (od 2015).

Dotychczas w barwach Narwi: 71 meczów ligowych, 11 bramek.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Kolejne wiadomości są równie pozytywne. Na ostatnim treningu, podczas którego zawodnicy trenera Szaramy rozegrali gierkę wewnętrzną, obecnych było 32 piłkarzy. To nie wszyscy, bo z powodu studniówek nieobecnych-usprawiedliwionych było aż siedmiu kolejnych. Na dzień dzisiejszy z niebiesko-czerwonymi trenują wszyscy zawodnicy z „łomżyńskiego zaciągu”, wspomniany Mateusz Pełtak, a także nasi wychowankowie, którzy grali w minionym sezonie na wypożyczeniach w warszawskich klubach (np. Karol Zduńczyk, prawdopodobnie wraca też Norbert Dobkowski).

Jeśli chodzi o młodzież, to oprócz dobrych wieści w postaci pozyskania dla drużyny doświadczonego trenera, szykują się kolejne ciekawe niespodzianki. Ale o tym napiszemy, kiedy wszystko będzie już dopięte na ostatni guzik.

narvi

3 komentarze do “M.Pełtak w Narwi, dobre wieści

  • To chyba wizyta trenera b. kadry narodowej w Ostrołęce pana Wójcika podziałała na jakąś konkretną współpracę-trenera?
    A sprawy finansowe również są na prostej? A może jacyś sponsorzy?
    Narwi napisz coś więcej. Czekamy na lepsze czasy a tymczasem m-o, czeka na potknięcie.

Możliwość komentowania została wyłączona.