SeniorzySparingi

Sparing: Narew 6-0 Rzekunianka

Za nami pierwszy mecz sparingowy przed rundą wiosenną sezonu 2014/15. W sobotnie wczesne popołudnie niebiesko-czerwoni zagrali z Rzekunianką Rzekuń, naszpikowaną byłymi zawodnikami naszych rezerw i drużyn młodzieżowych. Ekipa Mariana Szaramy wygrała gładko 6-0. Strzelanie rozpoczął Bartek Pędzich – przyjął, uderzył i było 1-0. Drugą bramkę dorzucił Wojciech Skorupka i była z gatunku tych naprawdę ładnych. Wojtek poszedł lewym skrzydłem z obrony, sieknął lewą nogą a piłka poleciała prosto do bramki, w jej dalszy róg.

Kolejne bramki aplikowaliśmy Rzekuniance już po przerwie. Najpierw Daniel Chromik ładnie położył bramkarza i spokojnie uderzył do bramki. Następną bramkę zdobył Piotr Kubat. Z lewej strony poleciało dośrodkowanie, gdy wszyscy myśleli, że Janek będzie strzelał głową, ten poczekał, aż piłka spadnie niżej i oddał strzał nie do obrony z pierwszej piłki. Na 5-0 strzelił Piotrek Pałaszewski (tak jak Pędzich, zawodnik z rocznika 1998), kładąc wcześniej bramkarza Rzekunianki Tyszkę. Wynik ustalił Tomasz Jóźwiak po akcji lewą stroną boiska.

Kolejny domowy mecz sparingowy już w przyszłą sobotę, 31 stycznia, na Witosa. Najprawdopodobniej zagramy o 10:00. Przeciwnikami będą zawodnicy Warmii Grajewo, grający obecnie w III lidze. Jeśli dzisiaj wiadomo było, że faworytem są Narwianie, to w tym sparingu na pewno będą nimi goście. Zapraszamy już teraz wszystkich kibiców.

SONY DSC

Narew Ostrołęka – Rzekunianka Rzekuń 6-0 (2-0)
Pędzich, Skorupka, Chromik, Kubat, Pałaszewski, Jóźwiak

Narew Ostrołęka: Rymek – Gawrych, Parzych, Pełtak, Skorupka – Sowa, Gałązka, Pa.Kruk – Chromik, Pędzich, Kubat.
Grali też: Kruczkow – Kopeć, Podgajny, Strzeżysz, Pałaszewski, Jóźwiak, Prz.Kruk, Knap.
Trener: Marian Szarama.
Kierownik drużyny: Tadeusz Mierzejewski.

Rzekunianka Rzekuń: Woźniak, Tyszka – Kucisz, Zięba, Olbryś, Kruczyński, Dobkowski, Sakowski, Choroszewski, Witkowski, Rańko i sześciu testowanych graczy.
Trener: Paweł Sendrowski.

Sędziował: Tomasz Słowik.

SONY DSC

Fot. Jacek Dobkowski
Tekst: Tomasz Mrozek

Jeden komentarz do “Sparing: Narew 6-0 Rzekunianka

  • A co z meczem z ŁKSem – „meczem podwyższonego ryzyka” 😀 ?

Możliwość komentowania została wyłączona.