Kolejne sparingowe zwycięstwo

Do sobotniego sparingu przystąpiliśmy z różnych przyczyn bez kilku podstawowych zawodników. Nie grali m.in. Strzeżysz, Wargulewski, Pełtak, Pędzich, Parzych. Jednak rozpoczynamy z animuszem i gra wygląda naprawdę bardzo dobrze a goście nie mogą sobie poradzić z naszymi napastnikami. Jednak z celownikami nie jest najlepiej i raz po raz marnują oni kolejne dogodne okazje do zdobycia bramki. Po jednym ze skutecznych odbiorów piłki w środku pola, piłkę otrzymuje Skorupka, dogrywa ja do Kubata a ten lobuje bramkarza gości i wreszcie jest 1:0. Kolejne minuty to zdecydowana przewaga Narwian, którzy nie potrafią wykorzystać swoich okazji. Trzeba przyznać, że dobrze w bramce pracował bramkarz drużyny z Pułtuska. Goście w trakcie pierwszej połowy wyprowadzili również kilka kontr i oddali kilka strzałów na bramkę. Szczególnie groźnie wyglądało to z prawej strony boiska gdzie w drużynie gości grał bardzo szybki zawodnik. Jednak na wyrównująca bramkę piłkarze z Pułtuska musieli czekać aż do 60 minuty drugiej połowy.Wtedy po faulu w okolicach 17 metra sędzia dyktuje rzut wolny dla gości, a ten, zawodnik Nadnarwianki bardzo ładnym strzałem zamienia na bramkę przy której chyba trochę też zawinił źle ustawiony nasz bramkarz. W dalszym ciągu w naszej drużynie poraża nieskuteczność a nasi zawodnicy nie trafiają nawet do pustej bramki. Jednak w 75 minucie grający nieustępliwie i agresywnie młodziutki Pałaszewski odbiera piłkę przed polem karnym i uderza ją między nogami bramkarza a ta wpada do siatki. Jest 2:1 dla Narwi. W 89 minucie po wymanewrowaniu na 16 metrze obrońcy gości sam na sam z bramkarzem po raz kolejny stanął Pałaszewski chciał uderzyć przy słupku, jednak uderzył za lekko i bramkarz złapał piłkę. Wtedy tez sędzia główny odgwizdał koniec meczu. Cieszy kolejne zwycięstwo jednak w sparingowych grach nie one są najważniejsze, cieszy po raz kolejny występ młodzieży która pokazała się z dobrej strony, cieszy zaangażowanie i chęć do gry a trener Szarama ma po tym sparingu dużo materiału do analizy.

I połowa: Myśliński, Prusinowski, Gawrych, Stachowicz, Skorupka, Cychol, Gałązka, Sowa, Chromik, Mleczek, Kubat, Kopeć

II połowa: Rymek (97), Prusinowski, Gawrych, Kopeć (98), Skorupka, Chromik (97), Podgajny (97), Kruk (96), Kruk, Pałaszewski (98), Gałązka

 

 

One thought on “Kolejne sparingowe zwycięstwo

  • 23/02/2015 o 14:36
    Permalink

    Jak z sparingami następnymi bo w sobotę gramy z Wissą w Łomży ,by dzień później już kolejny sparing w niedziele z Iskrą .Trochę dziwnie.

Możliwość komentowania została wyłączona.