SeniorzyTransferyZ życia klubu

Wzmocnienie z Wolverhampton?

W piątkowym treningu naszej drużyny który odbył się na boisku przy Witosa 1 uczestniczył Chris Antoszkiewicz , zawodnik juniorskiej drużyny klubu Wolverhampton Casuals F.C grającej w Midland Floodlit Youth League – Premier Division North. Chris to kolejny młody zawodnik który wpisuje się w koncepcję odmładzania zespołu walczącego o mistrzostwo IV ligi. W naszym zespole od pewnego czasu sprawdzani są zawodnicy z drużyn juniorskich naszego klubu z roczników 97, 98 i trzeba przyznać, że efekty są bardzo dobre. Wracając do Chrisa, to młody obiecujący zawodnik urodzony w 1992r grający na pozycji środkowego pomocnika lub napastnika. Jest on podstawowym zawodnikiem drużyny juniorów klubu z Wolverhampton a być może będzie wzmocnieniem naszej drużyny już w trakcie sezonu.

5 komentarzy do “Wzmocnienie z Wolverhampton?

  • Fajnie to wygląda najpierw Mohammed a teraz Chris no dobrze by było gdybyśmy ich zgłosili. Mohammeda nie trzeba przedstawiać kibicom co chodzili na mecze w sezonach 2008/09 kiedy już po kilku meczach przypominał Sudieg’o,a Chris to bardzo ciekawy zawodnik jestem ciekaw czemu zawodnik z Anglii chce grać u nas.Chris ma polskie korzenie ? Ale wiadomo że i tak już chłopaki nie zagrają z Ciechanowem po 1 za mało trenowali,a po 2 to u Mohammeda trzeba sprawy załatwić a to się pewnie zejdzie i aż za kilka kolejek będzie mógł grać.

  • Narewko radzę ci powtórzyć podstawówkę,bo twoje zdania oraz wiedza wołają o pomstę do nieba.Taki z ciebie kibic,że jak Sudy grał w Narwi to ty się mleczkiem opijałeś.Nie masz pojęcia o piłce,zabierz się za zbieranie znaczków na przykład.

  • Wolverhampton Casuals to klub amatorski, występujący w regionalnej lidze. Nie ma nic wspólnego z Wolverhampton Wanderers z ligi Championship.

  • Co się czepiasz zdania nie mają błędów ale zawsze w internetach znajdzie się „pseudo polonista” co umie tylko poprawiać.Ja Ciebie zmartwię bo już chodziłem na mecze gdy Sudy grał.Że ty zacząłeś chodzić na mecze rok temu albo nie pamiętasz Sudiego to co ja nie mogę pamiętać ? Ty chyba lepiej wiesz od kiedy na mecze chodzę ? Ja chodzę już od kilku lat,a że ty masz kompleksy to twój problem.

  • Panowie czy to ważne kto wcześniej przychodził na mecze naszego klubu? Najważniejsze jest to wszyscy razem kibicujemy jednemu klubowi. dajcie już spokój z tymi licytacjami , w sobotę o 13 na Witosa , obecność obowiązkowa Was obydwóch..pzdr

Możliwość komentowania została wyłączona.