Seniorzy

Narew – Iskra 4:1

Niedzielny sparing upłynął pod znakiem chorób i nieobecności 12 zawodników z podstawowego składu naszej drużyny. W niedzielnym meczu zabrakło m.in. Stachowicza, Gałązki, Sowy, Prusinowskiego, Pełtaka, Pędzicha, Niedźwieckiego, Gawrycha, Jóźwiaka, Parzycha, Młynarskiego, Chromika co dało szansę na grę w większym wymiarze czasu młodym zawodnikom takim jak Pałaszewski, Podgajny czy Knap. Pokazali się oni z dobrej strony jednak dużym zmartwieniem są choroby i kontuzje. Mecz na początku był wyrównany a zawodnicy gości dużo biegali i starali się przeszkadzać w rozegraniu piłki naszym zawodnikom. Jednak Piotrek Strzeżysz, który po raz kolejny rozegrał dobre zawody, pokazał jak się strzela bramki i już w 17 minucie po uderzeniu sprzed pola karnego (lewą nogą!) zdobył pierwszego gola dla naszej drużyny. Z upływem czasu przewaga naszego zespołu rosła, jednak trzeba przyznać , że goście też kilkakrotnie przeprowadzili groźne kontry. W 35 minucie po dośrodkowaniu Wojtka Skorupki z rzutu rożnego piłkę do bramki skierował Robert Cychol i było 2:0. Gości jakby trochę złapała zadyszka a nasz zespól atakował a to lewą a to prawa stroną jednak na przerwę zawodnicy schodzili przy dwubramkowym prowadzeniu naszego zespołu. Zaraz po przerwie bramkę na 3:0 strzela Piotrek Kubat, który jak zawsze dużo walczył jednak musi jeszcze podregulować celownik bo niewykorzystanych sytuacji strzeleckich znowu miał kilka. Po strzeleniu trzeciej bramki gra znowu się wyrównała i po błędzie naszego obrońcy, zawodnikowi gości udało się z najbliższej odległości umieścić piłkę w bramce bronionej po przerwie przez Kamila Rymka. Około 70 minuty gdy większości zawodników jakby trochę odcięto prąd do linii pomocy został przesunięty Wojtek Skorupka, u którego od początku było widać ogromna ochotę na zdobycie gola. Na efekty nie trzeba było długo czekać ,po dobrym pressingu poszła ładna kontra i  Wojtek strzałem prawą nogą! pokonuje bramkarza gości. Zwycięstwem 4:1 kończy się gra kolejna gra kontrolna przed startem ligi która rusza już w sobotę 7 marca.. Pierwszy mecz z MKS-em Ciechanów rozpoczniemy w sobotę o 13:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul.Witosa 1.

3 komentarze do “Narew – Iskra 4:1

  • Można powiedzieć czy to są poważne kontuzję wykluczające udział zawodników w pierwszych meczach ? Czemu nie zagrali wczoraj Mohammed i Chris ?

    • Mohamed nie będzie grał raczej bo ma w Polsce nie uregulowany pobyt.Natomiast Chris wrócił do Anglii i być może niebawem wróci.

  • Czyli Mohammed już się wyrwał z Ostrołęki ? Chris był u nas tylko na jednym treningu i wyjechał ? Czyli się rozmyły transfery dwóch zawodników,choć jeden z nich jest realny.

Możliwość komentowania została wyłączona.