LigaSeniorzy

Powtórka z rozrywki

Gąbin, 21.03.2015. Niesłychanie toczą się pojedynki seniorów Narwi w tym sezonie. Któż mógłby przewidzieć scenariusz, w którym w dwóch kolejnych meczach z czerwonymi kartkami wylatują z boiska bramkarze numer 1 i 2 w klubowej hierarchii? Tydzień temu w ostatniej minucie meczu z Wisłą II Płock za faul w polu karnym  z boiska usunięty został Krzysztof Myśliński. Jego zmiennik, Kamil Rymek na dzień dobry musiał bronić karnego w tamtym meczu. Tymczasem dzisiaj rozpoczął w pierwszej jedenastce. Wytrzymał tam 38. minut. Wtedy za niefortunne zagranie piłki ręką poza polem karnym otrzymał czerwony kartonik.

Pech chciał, że na mecz nie mógł jechać trzeci bramkarz, Michał Kruczkow… Na bramce ustał więc z konieczności Mateusz Pełtak. Gospodarze po chwili wykonali rzut wolny i ze stałego fragmentu pokonali naszego obrońcę bramkarza.

W 67. minucie spotkania drugą żółtą kartkę otrzymał Piotr Kubat i Narwianie kończyli w dziewiątkę. Z tej perspektywy patrząc wynik nie jest zły, ale mecz był do wygrania, a przeciwnik zdecydowanie w naszym zasięgu. Co ciekawe najlepiej nasza gra wyglądała gdy już graliśmy w dziewięciu.

Drużynę prowadził w tym meczu trener Tomasz Słowik. Miłym akcentem był powrót do składy Kuby Parzycha.

————————————————-

plus-meczu2Plusa meczu… nie otrzymuje dzisiaj nikt. Nie było dzisiaj zawodnika, który wyróżniał by się bardziej, niż pozostali. Każdy się starał, ale bez wyraźnego lidera drużyny. Za to dajemy aż trzy równorzędne wyróżnienia, dla zawodników, którzy wyglądali wg naszej redakcji najlepiej. Na dobrej drodze to zgarnięcia wyróżnienia był Kamil Rymek, który bronił dobrze dopóki grał, ale z wiadomych względów za ten mecz go nie dostanie.

Wyróżnienia: Daniel Wargulewski, Cezary Stachowicz, Wojciech Skorupka.

————————————————-

Błękitni Gąbin – Narew Ostrołęka 1-0 (1-0)
Łukasz Kiełbasa 39 (rzut wolny)

Błękitni Gąbin: Łopatowicz – Budnicki, Tomaszewski, Kiełbasa, Pesta – Różycki, Gapiński, Koryto, Dębicki (85. Wasilewski), Armata (90. Bisiorek) – Sokołowski (74. Muszyński).
Pozostali rezerwowi: Wydra – Paczkowski, Winnicki.
Trener: Marek Lendzion.
Kierownik drużyny: Andrzej Dakowski.

Narew Ostrołęka: Rymek (CZK 38) – Skorupka, Pełtak, Cychol, Parzych – Mleczek, Stachowicz, Gałązka, Wargulewski – Pędzich (49. Chromik), Kubat (Ż/Ż/CZ 67).
Pozostali rezerwowi: Knap, Pałaszewski, Podgajny, Sowa.
Trener: Tomasz Słowik.
Kierownik drużyny: Tadeusz Mierzejewski.
Uwaga! Od 39. minuty na bramce stał Mateusz Pełtak.

Sędziowie: Piotr Lewandowski (główny), Jacek Przepióra, Piotr Chojnacki (asystenci; wszyscy WS Warszawa)
Żółte kartki: Gapiński (16. faul) – Kubat (65. krytykowanie decyzji arbitra; 67. faul), Cychol (68. odepchnięcie przeciwnika), Parzych (88. krytykowanie decyzji arbitra), Gałązka (90+3. przerwanie korzystnej akcji przeciwnika faulem).
Czerwone kartki: Rymek (38. zagranie piłki ręką poza polem karnym), Kubat (67. druga żółta kartka).
Widzów: ok. 60.

10 komentarzy do “Powtórka z rozrywki

 • Jakie są jeszcze informacje z klubu ? Czy prezes zrezygnował ?

 • Jaja – tak to można określić. Puknijcie się w łeb ! Dajecie Chromika który mało trenował i (to w ogóle w „pale się nie mieści)… Parzycha, który nic nie ćwiczy,nie gra. Po co takich jak on trzymać, baaaa… jeszcze w pierwszym go wystawiać.Można było wystawić Podgajnego bo ostatnio jakoś mu szczęście sprzyja. Na Żuromin (co powinno być pewnimy 3 punktami) powinien wyjść skład: Kruczkow-Skorupka-Cychol-Pełtak-Gawrych/Podgajny-Wargulewski-Gałązka-Strzeżysz-Chromik-Mleczek-(pewnie nie ma wyjścia) Kubat, choć można by zaryzykować… Stachowicza 😀 . Pozdrawiam

  • Co do składu, to rozmawiałem z trenerem (T.Słowikiem) i mówi, że w pierwszym składzie wyszli ci, którzy byli w najlepszej formie w tygodniu. Kuba Parzych trenował z juniorami i grał z nimi sparingi, a w tym tygodniu trenował z seniorami. W takiej samej sytuacji jest Maciek Młynarski. Do meczu z Żurominem jest dużo czasu i trener będzie przez ten czas się zastanawiał, jaki skład wystawić.
   Krzysiek Myśliński już „odpokutował” czerwoną kartkę i może grać w następnym meczu. Za kartkę będzie tylko pauzował Kamil Rymek.

   • Parzych jest jednym z najlepszych młodzieżowców,ale testy latem w Łodzi chyba mu zaszkodziły bo potem już grał dużo gorzej,a pod koniec jesieni trenował już u Marczaka.Przed wiosną trenował i grał u nas już w trzech pierwszych sparingach i grał nieźle,a potem znowu nie grał bo wolał trenować w juniorach.Niech trenuje w seniorach bo w juniorach się zmarnuje ,a my będziemy mieć pożytek bo będzie dobry młodzieżowiec na boisku.

 • Chromik trenuję cały czas.Grał wszystkie sparingi,tydzień temu nie było go na meczu z powodu choroby,a w tym tygodniu na pewno trenował.Co do Parzycha to grał tylko 3 pierwsze sparingu,a później go nie było widać.Ciekawe czy był przed meczem chociaż raz bo jak go nie było to chore jest dawać zawodnika do pierwszego składu ? Ponawiam swoje wcześniejsze pytanie:kto był jeszcze na ławce ? Co do Mary i Gawrycha to w tym tygodniu lekko trenowali i na Żuromin myślę że będą gotowi.
  A skład powinien taki wyjść: Kruczkow(M)-Gawrych,Pełtak,Cychol,Skorupka,-Wargulewski,Gałązka,Strzeżysz,Chromik(M) lub Stachowicz,-Mleczek,Pędzich.Pauzują Myśliński i Kubat

 • Przepraszam za spam,bo teraz zauważyłem kto to był na ławce,jak wejdą adminowie na stronę to już możecie usunąć mój ten komentarz.

Możliwość komentowania została wyłączona.