Juniorzy gromią rywali

Trwa zwycięska passa juniorów naszego klubu. Po wygranych spotkaniach kontrolnych w okresie przygotowawczym oraz pokonaniu MKS Przasnysz w meczu mistrzowskim, w niedzielne popołudnie na boisku przy ulicy Partyzantów juniorzy gościli drużynę Wkry z oddalonego o 140km od Ostrołęki – Bieżunia. Niestety dla przyjezdnych nie okazali się nazbyt gościnni pokonując Wkrę aż 8:1. Wyrównany był tylko początek meczu kiedy to goście wyszli nawet na prowadzenie strzelając bramkę po nieporozumieniu naszego bramkarza z obrońcami.

Później bramki strzelali już tylko nasi zawodnicy. Po raz kolejny z dobrej strony pokazał się Przemek Kruk, który ustrzelił hat tricka. Z dziennikarskiego punktu widzenia warto jeszcze odnotować fakt obrony rzutu karnego przez Konrada Kotowskiego, który po kontuzji powoli wraca do treningów oraz to, że z różnych przyczyn nieobecnych było aż 7 podstawowych zawodników co nie wpłynęło na poziom gry naszego zespołu. Warto również cały czas przypominać, że nasi zawodnicy są młodsi w niektórych przypadkach nawet o dwa lata od swoich rówieśników grających w Lidze Juniorów U-19 i umocnili się na prowadzeniu w tabeli.

W najbliższy weekend juniorów czeka wyjazd do Pułtuska na mecz z Nadnarwianką.

Liga Juniorów U-19 COOZPN
Narew Ostrołęka – Wkra Bieżuń 8-1

Kruk trzy, Ziemak trzy, Młynarski, Pałaszewski – ?

Narew Ostrołęka ’97: Kotowski, Zyśk, Kopeć, Grabowski, Laskowski, Chilicki, Chaberek, Młynarski, Choroszewski, Pałaszewski,Kruk  grali również: Łaszczewski, Kozłowski, Ziemak, Winiarczyk, Abramczyk

2 komentarze do “Juniorzy gromią rywali

  • 13/04/2015 o 23:01
    Permalink

    Ziemak trafił 3 z samobójem i jedną trafił Pałaszewski

  • 14/04/2015 o 10:27
    Permalink

    Dąbrowski ? chyba Grabowski 😉

Możliwość komentowania została wyłączona.