Seniorzy

Klasyfikacja meczowych plusów

Pomimo tego, że ostatnio wyniki nas nie zachęcają zatrzymujemy się nad klasyfikacją meczowych plusów. Na pewno przed następnym sezonem dojdzie do zmian w składzie Narwi. Nieśmiało liczymy na to,  że plusy będą jakąś podpowiedzią dla zarządu i trenera z kogo było najwięcej pożytku w rundzie wiosennej. Zresztą wystarczy spojrzeć w dotychczasową punktację, by zauważyć, że są zawodnicy, którzy regularnie dają zespołowi najwięcej.

Tyle w kwestii komentarza. Niech przemówią nazwiska i liczby (za plusa jest punkt, za wyróżnienie pół punktu).

Mecz Plus Wyróżnienia
Narew – Ciechanów Marcin Gałązka Piotr Strzeżysz, Jakub Podgajny
Narew – Płock Wojciech Skorupka Adrian Mleczek, Bartosz Pędzich
Gąbin – Narew brak Wojciech Skorupka, Cezary Stachowicz, Daniel Wargulewski
Narew – Wkra Piotr Strzeżysz Mateusz Pełtak, Daniel Chromik
Ostrovia – Narew Mateusz Pełtak Krzysztof Myśliński
Narew – Huragan Piotr Strzeżysz Daniel Chromik, Bartosz Pędzich
Łomianki – Narew Marcin Gałązka Piotr Strzeżysz, Cezary Stachowicz
Narew – Bzura Wojciech Skorupka Piotr Strzeżysz

Punkty zdobyte po ośmiu meczach:

3,5 – Piotr Strzeżysz
2,5 – Wojciech Skorupka
2 – Marcin Gałązka
1,5 – Mateusz Pełtak
1 – Daniel Chromik, Bartosz Pędzich, Cezary Stachowicz
0,5 – Adrian Mleczek, Krzysztof Myśliński, Jakub Podgajny, Daniel Wargulewski

7 komentarzy do “Klasyfikacja meczowych plusów

 • Fajna zabawa na stronie – popieram. Ale tak generalnie to brzmi troszkę śmiesznie – drużyna dostaje 7 na 8 mieczów w tyłek z co raz wyższymi wynikamia tu dajemy plusy…. a jakim cudem za Ostrovie wybrano myślińskiego?

  • Plus ma być jakąś formą zachęty, dla nas do szukania pozytywów, a dla zawodników do postarania się (słabą bo słabą, to tylko internetowa notka), ale zawsze jakąś 😉 Może zwycięzcy damy jakąś nagrodę na koniec sezonu? Pomyślimy, ale tylko w przypadku utrzymania.

  • Coraz wyższe wyniki to także wpływ terminarza, bo terazmamy okres z naprawdę solidnymi przeciwnikami.
   Co do Krzyśka i wyróżnieniaza Ostrów, to trochę na zachętę, bo już wiele osób (ja też) wieszało na nim psy, a wystąpił nieźle, wyjął kilka piłek, przy golach za bardzo nie zawinił – był wartością dodaną.
   Plusy dają łącznie cztery sprawdzone osoby i ja. Przynajmniej dwie są na każdym meczu czy to dom czy wyjazd. Są to Robert Bartkowski – prezes, Tomasz Słowik – trener, Tadeusz Mierzejewski – kierownik drużyny, Jacek Dębski – spiker i T.M. – ja 😀 Trenera pytam, jak tylko jedna osobaz powyższych była na meczu. To tak gwoli wyjaśnienia zasad. Pozdro

   • Narvi ja Cibie podziwiam za zapał i ambicję. Fakt zawsze dobra i taka zachęta. A może udałoby Ci się zapytać naszego prezia jak on widzi przyszłość klubu i dac taki wywiad na stronie. Klub w sumie miejski wiec tajemnic chyba nie ma. Naprawdę zal patrzec ostatnio na to co jest i strach myśleć o tym co będzie…

    • Właśnie przydałoby się aby prezes odniósł się do obecnej sytuacji klubu, rozwiał bądź utwierdził tezy wynikające z komentarzy.Tak naprawdę kibice Narwi swoją wiedzę bądź jej brak zawdzięczają dezorganizacji medialnej, Temat rzeka , nawiázała by sié naprawdę ciekawa polemika.

 • Pomysł z tymi plusami ok, fajnie by było gdyby te plusy przynajmniej za mecze u nas przyznawali kibice na tej stronie. Niedawno niektórzy pisali o spotkaniu się i zawiązaniu stowarzyszenia. To jest jeden z przykładów czym mogłoby się zajmować owe stowarzyszenie. Nagroda kibiców dla najlepszego piłkarza Narwi sezonu. Statuetka i koperta dla zachęty. I tak co sezon. Koniecznie trzeba przejąć śpi kieruje. Ale nie lepiej chodzić za darmo na mecze i narzekać jak to jest hu..owo, no fakt jest ale tym gadanie nic nie zmienimy. Admina mamy za sobą, znam i wiem że jak będzie trzeba to pomoże. Nie wiem jak Wy ale ja byłbym w stanie rzucić 50 zł na sezon na funkcjonowanie stowarzyszenia, realizację pomysłów itp., tym bardziej że jak pisałem wcześniej mecze mamy za darmo. Pzdr

Możliwość komentowania została wyłączona.