LigaSeniorzy

Nieciekawie w Mławie

Mława, 03.06.2015. Środowy mecz Mławianki Mława z Narwią Ostrołęka rozpoczął się od mocnego uderzenia gospodarzy. Już w drugiej minucie spotkania Mławianka wyszła na prowadzenie 1:0. Wrzutka ze skrzydła i strzał, który przeszedł obok Kamila Rymka. Tyle było ciekawego w pierwszej połowie. Nie zwiastowało to jednak katastrofy, jaką można nazwać stratę czterech bramek w dziewięć minut w drugiej połowie.

Mławianka rozpoczęła akcję „Śrubowanie Wyniku” w 64. minucie, kiedy Rymek wybił na poprzeczkę „świecę” zawodnika Mławianki. Potem nastąpiła skuteczna dobitka. Kolejne dwie bramki padły ze strzałów z daleka. Zrobiło się dla nas mocno nieciekawie. Po stracie trzeciej bramki trener Słowik starał się zmienić obraz gry, wpuszczając zawodników z ławki, ale nie przyniosło to zamierzonego rezultatu.

Niestety trzy stracone dzisiaj bramki można zapisać na konto naszego golkipera. Błędy popełniała też zresztą cała drużyna.

– Mławianka zaprezentowała się przeciwko nam zdecydowanie najlepiej z całej ligi. Szybko straciliśmy bramkę, ale staraliśmy się grać swoje. Wszystko stanęło po drugiej straconej bramce – powiedział nam trener Tomasz Słowik.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

plus-meczu2W tym wypadku zdecydowaliśmy się nie przyznawać plusa meczu.
Dajemy za to trzy wyróżnienia, dla Wojciecha Skorupki, Daniela Wargulewskiego i Piotra Strzeżysza. Za ambicję i chęć do gry przez cały mecz. Niestety nie o wszystkich dzisiaj można to powiedzieć.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

IV liga mazowiecka, grupa północna
Mławianka Mława – Narew Ostrołęka 5:0 (1:0)
? 2, 64, 68, 72, 75

Narew Ostrołęka: Rymek – Gawrych, Kopeć, Cychol, Skorupka – Mleczek, Gałązka (70. Pełtak), Wargulewski (85. Knap), Chromik (70. Pędzich)- Strzeżysz – Kubat (75. Kruk).
Trener: Tomasz Słowik.

4 komentarze do “Nieciekawie w Mławie

Możliwość komentowania została wyłączona.