LigaSeniorzySparingi

Plan sparingów przed nowym sezonem

Przed nami jeszcze jeden mecz IV lidze w tym sezonie (w sobotę z Bugiem Wyszków na wyjeździe o 12:00), ale szkoleniowiec Narwi nie zasypia gruszek w popiele – znamy już plan przygotowań do sezonu 2015/16.  Urlopy piłkarzy potrwają trzy tygodnie, a treningi Narew wznowi 6 lipca w poniedziałek. Jeszcze nie wiadomo kto poprowadzi seniorów do bojów w czwartej lidze jesienią, ale decyzje odnośnie przygotowań musiały zapaść jak najszybciej. Dlatego trener Tomasz Słowik ustalił już plan sparingów przed następnym sezonem.

Liga ruszy szybko, bo już w weekend 8-9 sierpnia powinna odbyć się pierwsza kolejka IV ligi. Z powodu renowacji płyty boiska stadionu miejskiego w Ostrołęce większość meczów odbędzie się na wyjeździe. Konkretne informacje będą podawane na bieżąco. Pierwszy sparing zagramy już 15 lipca z drużyną ze środka IV ligi podlaskiej, KS-em Śniadowo. Potem gramy co trzy dni aż do startu ligi. Osobny plan przygotowań i sparingów trener Słowik przygotowuje dla juniorów.

O przymiarkach transferowych do naszej drużyny i z niej, poinformujemy, gdy będą to już konkrety.

Plan sparingów seniorów przed sezonem 2015/16:

1) 15 lipca – KS Śniadowo – IV liga podlaska (środek)
2) 18 lipca – Wissa Szczuczyn – beniaminek III ligi (wygrali IV ligę podlaską)
3) 22 lipca – KS CK Troszyn – drużyna z czołówki ciechanowsko-ostrołęckiej ligi okręgowej (jeszcze walczy o awans do IV ligi)
4) 25 lipca – Ostrovia Ostrów Mazowiecka – nasz ligowy rywal
5) 29 lipca – Warmia Grajewo – III liga podlasko-warmińsko-mazurska
6) 1 sierpnia – MKS Przasnysz – kolejny nasz ligowy rywal

Tomasz Mrozek

3 komentarze do “Plan sparingów przed nowym sezonem

 • Narvi ,reasumując :
  1 Super,iż liga nie dobiegła końca , a już myślimy o nadchodzącym sezonie.
  2 Jednak niepokojącym jest fakt , iż inicjatorem planu przygotowawczego drużyny jest” awaryjny” trener , który wiosną podjął się prowadzenia drużyny seniorów.
  3 Czyli przekaz zarządu nie jest jednoznaczny „szukamy ale…”
  4 Patrząc na speringpartnerów ,niestety nie oszukujmy się ale d…y nie urywa,aczkolwiek od jednego nich rególarnie dostajemy łomot,podbierają nam wartościowych zawodników (kilka sezonów wstecz nawet nie przyszło im do głowy,że kiedykolwiek będą grali z nami na jednym poziomie rozgrywek ligowycch )
  5 Czemu mamy grać na wyjazdach z powodu rewitalizacji boiska , po co budowano boisko ze sztuczna nawierzchnią , które było dopuszczone do rozgrywek III ligowych , czyżby w IV lidze były bardziej restrykcyjne przepisy ?
  6 Otatnie pytanie , jak długo jeszcze będziemy grali o utrzymanie w tej kartoflanej lidze ?

  • Renowację będzie na głównym,ale przecież można grać też na sztucznym,oraz na Wojtkach.
   Do Paweł:Nie powinienem pisać,ale i tak będzie trener na nowy sezon już.

 • Panowie

  Rywale to jedno ale dno jakie zostało osiągnięte to inna bajka. Nie zmieniając nic 0-5 może już być stałym wynikiem w repertuarze. W tym sezonie uratowało jedynie to iż była grupa drużyn na poziomie V-VI ligowym które to potykały się o własne nogi ale za rok już tego szczęścia może nie być. Wstyd………

Możliwość komentowania została wyłączona.