LigaMłodzież NarwiRocznik 1997Rocznik 1998Seniorzy

Trener Słowik zostaje

Ciekawe, ale nieprawdziwe wieści narobiły sporo szumu w ostrołęckich mediach. Pojawiła się w nich informacja, że trener Tomasz Słowik „w nowym sezonie nie będzie prowadził nie tylko seniorów, ale także juniorów”. Jak to w takich przypadkach bywa, lepiej poczekać na oficjalny komunikat klubu, niż siać niepotrzebnie ferment. Chyba, że komuś chodzi o to, a nie o rzetelne informowanie czytelników.

Informujemy, że trener Tomasz Słowik zostaje w Narwi na następny sezon. Będzie trenerem drużyny juniorów, jednak pracować będzie także z seniorami. Funkcja Słowika w MKS Narew Ostrołęka przypominać ma znanego z brytyjskich boisk managera. Odpowiadać będzie on za transfery, organizację planu sparingów (które już zaplanował zarówno dla seniorów, jak i juniorów), jak i za prowadzenie drużyn. Obecnie trwają poszukiwania trenera, z którym Tomasz Słowik współpracować będzie przy drużynie seniorów. Akcja poszukiwania zawodników do drużyny seniorów już została rozpoczęta.

– Tomasz Słowik ma niewątpliwie ogromne doświadczenie piłkarskie, dzięki czemu zna lokalny rynek piłkarski, można rzec, od podszewki. Cieszę się, że udało się nam dojść do porozumienia co do jego roli w klubie i że nasza współpraca będzie trwała. Bardzo ją sobie zresztą chwalę – powiedział nam prezes MKS Narew, Robert Bartkowski.

Pragniemy także zdementować plotki o wycofaniu drużyny juniorów z ligi mazowieckiej. Chłopcy zostaną do niej zgłoszeni i m.in. pod kątem udziału w tych rozgrywkach zaplanowane są mecze sparingowe – same z drużynami seniorskimi.

– Oni muszą grać z seniorami. Za rok, dwa, sami będą seniorami i muszą nabierać doświadczenia w graniu ze starszymi i silniejszymi od siebie rywalami – powiedział zapytany o plan sparingów trener Tomasz Słowik.

* * *

Seniorzy Juniorzy
11.07.2015 – z juniorami Narwi /1 LM/

15.07.2015 – KS Śniadowo /IV/

18.07.2015 – Wissa Szczuczyn /III/

22.07.2015 – KS CK Troszyn /LO/

25.07.2015 – Ostrovia Ostrów Maz. /IV/

29.07.2015 – Warmia Grajewo /III/

01.08.2015 – MKS Przasnysz /IV/

08.08.2015 – prawdopodobnie start ligi

11.07.2015 – z seniorami Narwi /IV/

19.07.2015 – Orzeł Sypniewo /A/

26.07.2015 – Kurpik Kadzidło /A/

02.08.2015 – Bartnik Myszyniec /A/

05.08.2015 – KS CK Troszyn /LO/

09.05.2015 – KS Wąsewo /A/

16.08.2015 – Orz Goworowo /B/

22/23.08.2015 – prawdopodobnie start ligi

Prawdopodobnie rywalami Młodej Narwi w I Lidze Mazowieckiej będą: Radomiak Radom, Szydłowianka Szydłowiec, Skra Drobin, MKS Małkinia, Znicz Pruszków i Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Najlepsze dwie drużyny w rundzie jesiennej wiosną zagrają w Ekstralidze Mazowieckiej. Zwycięzcy Ekstraligi walczyć będą w Centralnej Lidze Juniorów o Mistrzostwo Polski Juniorów.

 

4 komentarze do “Trener Słowik zostaje

  • To mamy już ostroleckiego Fergusona 🙂 – obym sie mylil ale jesli osobowo ten zespół się mocno nie zmieni to trudno liczyć na inne wyniki niż w ostatnim sezonie bo niby kto miałby je zminić? Wniosek który zapewne potwierdzi prezes to 10 miejsce w najbliższych rozgrywkach … ale chyba ktoś zapomina że od 6 w dół i tak wszyscy polecą do lig okręgowych.

    • Przy tej reformie myślę, że nawet nie ma mowy o awansie, tylko o walce o utrzymanie do samego końca. Czy się uda? Czas pokaże, ale będzie to bardzo trudne zadanie i chyba każdy zdaje sobie z tego sprawę. Szykują się transfery do klubu, nad którymi pracuje już bohater wiadomości. Zadanie ma trudne, bo wiadomo, że nie mamy budżetu jak np. Huragan Wołomin (800 000 zł z samego miasta), więc nie możemy za dużo zaoferować finansowo. Celami będą zatem zapewne zawodnicy z kartami na ręku i wyróżniający się w LO. Takie moje przypuszczenia 😉
      Jeszcze co do transferów to nie jest też wielką tajemnicą, że raczej nikt z łomżyńskiego zaciągu nie zostanie. Tak jak z wszystkich zaciągów, które bywały w naszej historii 😉 (warszawski za Wędzyńskiego, ukraiński i ostrowski za Stanisławskiego, itd.)

      • Będzie trudnooo….. :)potrzeba jeszcze czarodzieja do sztabu

  • Po co mówić o iluzorycznych szansach na awans i w tym samym momencie o walce o utrzymanie? Nie wiem jaka jest sytuacja finansowa ,organizacyjna w klubie.Mimo wielu próśb na forum ze strony kibiców nie możemy doczekać się wywiadu z prezesem.Być może jest zajęty lub najzwyczajniej unika tematu nie znając odpowiedzi na pewne niezręczne zagadnienia.Powiem tak , panie prezesie to nie jest wyjście.Z sezonu na sezon nie widać światełka w tunelu.Frekfencja jeśli chodzi o kibiców, katastrofa, wyniki sportowe zespołu to samo.Jeśli nie ma pomysłu na dalsze funkcjonowanie oraz organizację klubu to trzeba mieć odwagę aby przyznać się do tego i nie rujnować dorobku najstarszego i najbardziej zasłużonego klubu w mieście w regionie.Być może jest odwrotnie , prawda jakaby nie była wypowiedziana szczerze zawsze jest lepsza niż milczenie.

Możliwość komentowania została wyłączona.