Ligi młodzieżowe COOZPN

W związku z telefonami od zaprzyjaźnionych trenerów z ostrołęckich klubów podajemy na stronie podział grup wszystkich młodzieżowych roczników z naszego okręgu, poza tymi, w których gra się systemem turniejowym. O ligach turniejowych jeszcze napiszemy.

Powyżej lig okręgowych znajdują się ligi mazowieckie (podział również dopiero podamy), a powyżej nich – ligi ogólnopolskie.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

JUNIORZY – A1

I liga II liga
Błękitni Raciąż GKS Pokrzywnica
MKS Przasnysz Gladiator Słoszewo
Ostrovia Ostrów Maz. Nadnarwianka Pułtusk
Wkra Żuromin Tęcza Ojrzeń

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

 JUNIORZY MŁODSI – B1

I liga II liga
Makowianka Maków Maz. Iskra Krasne
Mławianka Mława KS Wąsewo
Ostrovia Ostrów Maz. Kurpik Kadzidło
Sokół Grudusk Pełta Karniewo
Wieczfnianka Wieczfnia Wkra Sochocin
Wkra Bieżuń Żbik Nasielsk

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – 

JUNIORZY MŁODSI – B2

I liga II liga, grupa 1 II liga, grupa 2
Nadnarwianka Pułtusk As Glinojeck ALDO Bartnik Myszyniec
PAF Płońsk Boruta Kuczbork Korona Ostrołęka
UKS Złota Ostrołęka Football School Ciechanów Kurpik Kadzidło
ULKS Ołdaki GKS Strzegowo Orz Goworowo
Wkra Żuromin Tęcza Ojrzeń Orzyc Chorzele

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – 

TRAMPKARZE – C1

I liga II liga
Football School Ciechanów Korona Szydłowo
Makowianka Maków Maz. MKS Przasnysz
Ostrovia Ostrów Maz. Opia Opinogóra
UKS MAG Ostrołęka Victoria Nowe Miasto
Wkra Radzanów Wkra Bieżuń
Żak Szreńsk WKS Mystkówiec
Żbik Nasielsk

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – 

TRAMPKARZE MŁODSI – C2

I liga II liga, grupa 1 II liga, grupa 2
Korona Ostrołęka Boruta Kuczbork KS CK Troszyn
Nadnarwianka Pułtusk FC Różan KS Wąsewo
Mławianka Mława GKS Pokrzywnica Kurpik Kadzidło
Orzeł Sypniewo Kryształ Glinojeck MKS Narew Ostrołęka
UKS Złota Ostrołęka Konopianka Konopki Świt Baranowo
Wkra Żuromin Tęcza Łyse

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – 

MŁODZICY – D1

LO, grupa 1 LO, grupa 2
Błękitni Raciąż AP Ostrów Maz.
Korona Karolinowo APN Ostrołęka
MKS Ciechanów GUKS Krasnosielc
MKS Przasnysz Korona Ostrołęka
Opia Opinogóra KS Pniewo
Pełta Karniewo Kurpik Kadzidło
PAF Płońsk I Makowianka Maków Maz.
PAF Płońsk II MKS Narew Ostrołęka
Wieczfnianka Wieczfnia Ostrovia Ostrów Maz.
Żbik Nasielsk

 – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – 

MŁODZICY – D2

LO, grupa 1 LO, grupa 2
Boruta Kuczbork APN Ostrołęka
Football School Ciechanów Iskra Krasne
GKS Strzegowo MKS Narew Ostrołęka
Korona Szydłowo Nadnarwianka Pułtusk
MKS Ciechanów Orzeł Sypniewo
Mławianka Mława Świt Baranowo
PAF Płońsk UKS Narew Ostrołęka
Victoria Nowe Miasto
Wkra Sochocin
Wkra Żuromin

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – 

ORLICY – E1

LO, grupa 1 LO, grupa 2 LO, grupa 3
As Glinojeck Krzyniak Krzynowłoga AP Ostrów Mazowiecka
Błękitni Raciąż Kurpik Kadzidło APN Ostrołęka
GKS Strzegowo Makowianka Maków Maz. Jantar Ostrołęka
MKS Ciechanów Mazowsze Jednorożec KS CK Troszyn
Mławianka Mława MKS Przasnysz KS Wąsewo
PAF Płońsk Orzyc Chorzele Ostrovia Ostrów Maz.
Żbik Nasielsk Tęcza Łyse UKS Złota Ostrołęka

Jedna myśl na temat “Ligi młodzieżowe COOZPN

Komentarze są wyłączone.