SeniorzySparingi

Porażka ze Śniadowem

Śniadowo, 15.07.2015. Po dwóch tygodniach treningu Narwianie wybrali się w środę do Śniadowa na pierwszy mecz sparingowy w przerwie letniej. Rywalem był czwartoligowy KS Śniadowo. Trener Tomasz Słowik mógł skorzystać tylko z trzech seniorów (Pełtak, Górski i Wargulewski). Ostrołęczanie przegrali 0-3, a w końcówce meczu rzutu karnego nie wykorzystał Mateusz Pełtak. Jego strzał obronił znany kibicom lokalnej piłki Jarosław Żołyński („Nalepka”), były bramkarz m.in. Orza Goworowo i Orła Sypniewo. Żołyński był zresztą najlepszym zawodnikiem meczu, wielokrotnie ratując swoją drużynę z opałów.

Pomimo rezultatu trener Słowik określił środową potyczkę mianem pozytywnej lekcji. Pomimo dużych ubytków kadrowych Narew nie prezentowała się w trakcie meczu źle. Pewnym usprawiedliwieniem wyniku jest też fakt, że póki co piłkarze Narwi nie mieli jeszcze treningów z piłką.

Pod dużym znakiem zapytania (ze względu na koszty wyjazdu) stoi sobotni sparing z Wissą Szczuczyn. Jeżeli znów nie będzie mogło jechać aż tylu seniorów, to klub postara się o sparingpartnera z okolicy.

Mecz sparingowy
KS Śniadowo – Narew Ostrołęka 3:0 (1:0)
bramki w 3, 65 i 74 minucie

Narew Ostrołęka: Dobkowski – Kozłowski, Kopeć, Pełtak, Chorążewicz – Knap, Chromik, Górski, Wargulewski – Kaliszewski, Ogonowski.
Po przerwie zagrali także: Prz.Kruk, Duszak, Pałaszewski, Choroszewski.
Trener: Tomasz Słowik.

8 komentarzy do “Porażka ze Śniadowem

    • Z tego co wiem, to poza „kolonią łomżyńską” klub się pozbywać nikogo nie chciał. Inna sprawa to starania pozyskania naszych zawodników przez inne kluby. Doszły mnie słuchy, że Strzeżysz i Skorupka porozumieli się z Ostrovią (dzień po wypłaceniu zaległości pierwszemu z nich). Jeśli przejdą do Ostrovii, to napiszemy o tym na stronie. Na razie oficjalnego komunikatu nie ma, a Mara już nie pierwszy raz kuszony jest przez Ostrów 😉 Prawdopodobmie więcej będzie wiadomo po weekendzie

  • Narvii wez sie ogarnij. Co to za wpis. Robisz wyrzuty, ze Mara dostal zaleglosci i odszedl (lub chce odejsc). Skoro ktos z nim cos ustalil to mu sie to nalezy. Po prostu. A piszac ,,po wyplaceniu zaleglosci,, dajesz wszystkim do zrozumienia ze klub wisi kase chyba wszystkim zawodnikom. Jesli firma placi pracownikowi na czas to znaczy, ze pracownik nie moze sie zwolnic? Specjalnie wyplacacie kase po sezonie zeby kogos miec w garsci? A jak chce odejsc to potem wypominacie cos co sami mu objecaliscie. Malo w tym wszystkim zasad i rozumu a duzo zawisci i jadu. Mara to w zasadzie zyjaca legenda Narwii i nawet takie niskie wpisy osob zwiazanych z klubem tego nie zmienia. Raczej trzeba sie zastanowic czemu wychowanek, ktory byl z klubem na dobre i zle stracil cierpliwosc to tego syfu. Powodzenia Mara!!!!

    • Źle zrozumiałeś intencję (mogłem to co prawda dokładniej opisać, więc moja wina). Chodzi o to, że dostałem już kilka smsów i pytań na fb, czy Mara odchodzi, bo klub wisi mu kasę. Pytałem więc prezesa i mówi, że względem Piotrka wszystko jest uregulowane.

      Jeśli odejdzie, to tracimy bardzo dużo, bo ti najlepszy zawodnik którego mamy/mieliśmy.

      Jeśli chodzi o moje podejście do niego, to zwróć uwagę że z mojej inicjatywy zrobiliśmy zbiórkę dla Mary za Plusa Sezonu. To też nazwiesz zawiścią i jadem?
      Pozdrawiam

  • Trzeba tu pewne kwestie wyjaśnić.Pracownik zawsze moze sie zwolnić, to ze z Mara jest uregulowane to nie jest nic dziwnego,dziwne są okoliczności. Piszac kolego o przetrzymywaniu mylisz sie,były ustalenia i barzdo rzetelne rozmowy (okazało się ze niektórzy zwyczajnie klamali) ze w piątek prowadzimy rozmowy i jest wszystko uzgodnione i ustalone odnośnie gry chłopaków w nadchodzącym sezonie, ustalone są kroki m.in pełna spłata pieniążków a robią to wiedząc że są dogadani w Ostrowi to już nie jest normalne.To ze juz we wtorek są na treningu w Ostrowi to tez jest normalne kibicuje Mary?zapewniając w piątek ze z nikim nie prowadzą rozmów.Szanowni, Piotrek to najlepszy zawodnik jednak musicie wiedzieć że nie grał za darmo,dostawał 1600zl (tysiąc sześćset zlotych) bez względu na ilość odbytych treningów.Klubu nie stać na więcej a jeśli ktoś chce dołożyć to na pewno chętnie to przyjmie.Co rok od czterech lat ten sam schemat przejscie do Ostrowi i podnoszenie kasy.To samo względem Skorupki dostawał blisko 1000zl za grę, to też jest mało? W piątek patrząc kolegom w oczy buduje drużynę na nowy sezon zapewneajac ze z nikim nie rozmawia jednocześnie będąc dogadanym z innym klubem.Zapytajcie jego kolegów z drużyny o to czy ich składał czy nie. Zgadzam sie tylko z jednym bo to zupełnie inna kwestia bałagan w Ostrołęckiej piłce ale to jest inny temat.I nie ma tu zawiści ani jadu to są po prostu fakty..

  • Nawet jesli byl dogadany z Ostrowia to i tak mu sie nalezy to co mial obiecane w Narwii. Prawdobodobnie nie mowil nic o Ostrowii, gdyz bal sie, ze nie odzyska obiecanych pieniazkow. Bo to jest popularna praktyka w Narwii. Czy to przypadek, ze co sezon odchodza od nas zawodnicy majacy Narew w sercu:Zajac, Lulek, Lyzwa, Mara, Skorup…… reszta to kwestia czasu. Dlaczego w ciagu roku mamy 5 trenerow? Kto jest temu winien? Chyba nie musze odpowiadac…..

  • Właśnie to jest najgorsze , że klub nie potrafi dogadać się z takimi ludźmi jakich wymieniłeś ,nie tylko z zawódnikami ale również trenerami.Czemu Noralewski po powrocie do zdrowia nie wznawia pracy w Narwi ?Kiedyś jeden z zawodników powiedział ” ta liga jest tak słaba , iż można byłoby ją wygrać lecz do tego trzeba mądrych ludzi w klubie”( nie chodzi o wypowiedz Zaniewskiego) .Prezesem powinno się być nie z urzędu ale również z powołania.Nie znam kulisów na jakiej zasadzie został powołany Pan na prezesa ale jedno jest pewne , niewłaściwa osoba na niewłaściwym stanowisku.Dziś jeśli nie ma się pomysłu na dalsze prowadzenie NARWI trzeba zostawić własne ego i nie rujnować dobrego imienia oraz historii tego KLUBU .Juniorzy dziś są j,jutro niestety nieliczni zostaną , studia , praca poza miejscem zamieszkania oraz realia jakie napotkają w dorosłym życiu.Ilu mamy wychowanków w składzie drużyny , którzy doszli do wieku seniorskiego i na chwilę obecną grają w pierwszym składzie ?Chwila refleksji Panie prezesie , zastanowi się Pan czy warto czarować siebie oraz kibiców , że wszystko będzie ok.Niestety ale CV jako prezes będzie miał Pan nieciekawe.Zaliczyć 2 spadki z ligi podczas swojej prezesury , napewno zapisze się Pan w historii klubu NAREW OSTROŁĘKA

Możliwość komentowania została wyłączona.