Młodzież NarwiRocznik 1997Rocznik 1998SeniorzySparingi

Drugi sparing na remis

Przy mocno świecącym słońcu Narew, a raczej Młoda Narew wzmocniona kilkoma seniorami zremisowała 5:5 z Orłem Sypniewo. Do przerwy niebiesko-czerwoni remisowali 2:2. Druga połowa to koncert Bartka Pędzicha, który ustrzelił klasycznego hattricka.Wynik do końca był sprawą otwartą i obie strony mogły go zmienić (Narew miała trochę więcej szans ku temu).

Seniorzy Narwi mieli pierwotnie w sobotę zagrać mecz sparingowy z trzecioligową Wissą Szczuczyn, ale wyjazd byłby zbyt drogi, zważywszy, że w dalszym ciągu nie trenuje część zawodników pierwszej drużyny. W takim wypadku trener Tomasz Słowik zadecydował, że trenujący seniorzy, którzy mają taką możliwość, zagrają w niedziele w sparingu juniorów.

Narew Ostrołęka – Orzeł Sypniewo 5:5 (2:2)
Piotr Pałaszewski, Adam Ziemak, Bartosz Pędzich trzy – Adam Mierzejewski, Cezary Kukliński, Artur Rawa trzy

Narew Ostrołęka: Konrad Kotowski – Grzegorz Choroszewski, Nikodem Grabowski, Kamil Laskowski, Paweł Zyśk, Damian Duszak, Adam Ziemak, Przemysław Kisiel, Piotr Pałaszewski, Przemysław Kruk, Bartosz Siurnicki.
Po przerwie zagrali także: Piotr Kubat, Emil Chorążewicz, Daniel Chromik, Jakub Podgajny, Bartosz Pędzich, Daniel Kopeć, Hubert Kaliszewski.
Trener: Tomasz Słowik.

5 komentarzy do “Drugi sparing na remis

  • Pełna profeska nie ma co. Takiej parodii to nie pamiętają najstarsi kurpie. Do Szczuczyna za daleko to po jakiego wuja my mamy grać w lidze gdzie dalej trzeba jezdzić? Wystawmy juniorów do ligi juniorów i starczy. Działania klubu niestety trudno nazwać amatorszczyzną to jest po prostu piach. Powtarzam zawsze było marnie ale teraz nie ma juz nic. Narvi nie napiszesz już kolejnego rozdziału bo nie będziesz miał o czym…..

  • Wstyd i hanba niedlugo swit baranowo ogra narew. Prezes do dymisji spuszcza klub z tradycja na dno . Zero pozyskiwania sponsorow skloceni z zawodnikami wieczne klamstwa i niespelnione obietnice. Temu panu juz podziekujemy

    • Spokojnie to nie był sparing dla seniorów tylko juniorów,a zagrało tylko trzech seniorów bo tyle mogło,a sobotni mecz został odwołany, to ci mogli to zagrali sobie w niedziele z juniorami.Ale i tak niepokoi fakt że juniorów jak na obecną chwile jest 3/4,a seniorzy nie wiadomo co sobie robią.Jak tak będzie jak teraz to juniorów chyba się wycofa z mazowieckiej i będą grać w seniorach.

  • Teraz już nie chodzi o to czy ktoś jest bardziej spokojny bądź mniej. Faktem jest , iż gramy sparingi praktycznie juniorami.Pytanie , gdzie są seniorzy ? Dowiadujemy się z różnych źródeł, iż nie wznowili treningów,urlopują,trenują w przciwnych klubach , z którymi będziemy walczyli o być albo nie byč w przyszłym sezonie w IV lidze! Sra…nie w banie , prezesso z „Bożej łaski” przed sezonem spisał NAREW na stratę.Teraz miota się i pisze jak to zawodnicy postąpili nie superfajnie. Dostali przecież kasę ! Jak to możliwe , że nie chcą grać w NARWI ? Powiem tak , PANIE KLUBIE , czytasz komentarze,a ile razy na prośbę na forum o sytuacji w klubie odpisałeś ? Jeśli pamięć mnie nie myli to ani razu! Teraz oczerniasz zawodników, którzy zaczynali grać w tym klubie jako juniorzy , a ty Narew znałeś tylko z nazwy , może słyszałeś o tym klubie z przekazów prasowych?. Panie ” Klubie” może pochwalisz się jak to w sezonie ,w którym graliśmy razem z Polonią W-wa , w przerwie wyjazdowego meczu zawodnicy organizowali fundusze oraz transport aby kupić sobie wodę ponieważ Pan „KLUB” spóźnił się na odprawę przedmeczową w Ostrołęce , a kluczyk miał w kieszeni od magazynku na ul.Partyzantów gdzie była przechowywane woda.Detale ? Jak się nie ma czasu na to aby być prezesem to efekty są widoczne.Ktoś pisał ostatnio ” Nie chcemy być grabarzami ostrołęckiej piłki” Panie Klubie , jesteś grabarzem OSTROŁĘCKIEJ NARWI!

  • Panowie zgadzam się z Wami, że z Panem prezesem w ogóle nie ma kontaktu, że nic nie można się o sytuacji w klubie dowiedzieć. Nie mogę się natomiast zgodzić z niektórymi atakami na admina typu „weź się ogarnij” itp. Czemu nikt się nie pali do pomocy przy prowadzeniu strony, pisaniu artykułów, spikierowania itd. Chłopak jak nikt inny poświęca swój czas dla klubu. Co każdy z nas robi dla Narwi? Chodzi na mecze za darmo!? Tylko piszemy jak to jest źle i na tym się kończy, artykuł „leci” do archiwum a my pod następnym ble ble ble jak to jest w klubie źle itd. Panowie to do niczego to nie prowadzi. Może czas najwyższy nie polemizować jeden z drugim, nie sprzeczać się na forach co i jak powinno być tylko spotkać się i ustalić wspólnie plan działania np. jak uatrakcyjnić mecze (otoczka i te sprawy), może jakieś składki itp. Wspólnie łatwiej byłoby też wymuszać na prezesie jakieś działania. Pewnie ktoś zaraz mnie tu mnie obsmaruje po co i jak ja bym to widział, albo ile ja mam lat, że coś takiego wymyślam, ale czy to poprawi coś w sytuacji klubu? Zrzuta kaski i pomagać klubowi jak to robią niektórzy kibice innych klubów. Pozdrawiam kibiców DUMY KURPI. P.S.
    http://www.facebook.com/klubsympatykownarwiostroleka

Możliwość komentowania została wyłączona.