Ciechanów w przebudowie

Wielkie zmiany przechodzi drużyna naszego ligowego rywala, MKS-u Ciechanów. Zaczęło się od zmiany prezesa. Na stanowisko to powołano Marka Łebkowskiego, dotychczasowego sekretarza klubu. Sekretarzem został zaś… dotychczasowy prezes Andrzej Podsiadlik. Nazwiska te niewiele mówią ostrołęckim kibicom, ale z kronikarskiego obowiązku uzupełnimy jeszcze, że poza nimi w skład zarządu weszli Jarosław Balicki (wiceprezes ds. ekonomiczno-organizacyjnych), Arkadiusz Dubikowski (wiceprezes ds. sportowych) i Michał Kiszkurno (skarbnik).

Ciekawy jest podział zadań w zarządzie, bo dotychczas wszystko w Ciechanowie spadało na głowę prezesa. Teraz jest jasny podział ról – przynajmniej na papierze.

Kolejną nowością i można powiedzieć że hitem transferowym w obozie naszego rywala jest postać nowego trenera. Został nim Piotr Dziewicki, 36-letni były zawodnik Polonii Warszawa (Mistrz Polski, zdobywca Pucharu Polski i Pucharu Ligi) i Amiki Wronki w Ekstraklasie oraz m.in. tureckiego Antalyasporu. Dziewicki trenował ostatnio właśnie „Czarne Koszule”, z którymi wywalczył awans z IV ligi do III ligi łódzko-mazowieckiej dwa lata temu. Gościł zresztą wówczas w Ostrołęce, gdzie jego drużyna dosyć szczęśliwie wygrała z Narwią 2-0.

Dziewicki będzie współpracował z dwoma asystentami. Tomasz Piasecki ma pomóc mu w pracy z pierwszą drużyną, a Marek Sobiech z bramkarzami.

Jeśli chodzi o zawodników, to na razie wiadomo, że do MKS-u wraca z wypożyczenia do Błękitnych Raciąż Kamil Olszewski.

źródło: mksonline.boo.pl / własne

One thought on “Ciechanów w przebudowie

  • 21/07/2015 o 09:46
    Permalink

    Widać, że w Ciechanowie coś robią. Odwiedzam wiele portali sportowych i miedzy innymi wyczytałem, że jest szansa na powrót do Ciechanowa innych graczy (Hutkowski, Mroczek, Ernest). No i rzecz najważniejsza – będą mieć w Ciechanowie wyższy budżet. Może by tak u Nas w Ostrołece ……

Możliwość komentowania została wyłączona.