Sparing: Narew 0-3 Ostrovia

W sobotnim meczu sparingowym Narwianie przegrali 0-3 z Ostrovią Ostrów Mazowiecka. Drugą bramkę dla gości strzelił Piotr Strzeżysz, nasz wieloletni kapitan. Poza nim w barwach Ostrovii zagrali inni piłkarze znani doskonale ostrołęckiej publiczności: Wojciech Skorupka, Andrzej Łyziński, Dominik Dzwonkowski, Dawid Wilczewski oraz wychowanek Rzekunianki Rzekuń Łukasz Choroszewski (zainteresowanych jego pozyskaniem było kilka klubów z regionu).

Zgodnie z medialnymi doniesieniami Narew w tym meczu prowadził trener Mirosław Grzyb, jednak jak podkreślił sam zainteresowany, nie zdecydował on jeszcze czy podejmie się trenowania Narwi.

Narew Ostrołęka – Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0:3 (0:1)
Choroszewski 25, Strzeżysz 55, Kołakowski 75

Narew Ostrołęka: Dobkowski – Wargulewski, Kopeć, Kubat, Chorążewicz – Chromik, Podgajny, Knap, Pędzich, Kaliszewski – Ogonowski.
W drugiej połowie zagrali także Kotowski – Duszak, Siurnicki, Gawrych.

6 myśli na temat “Sparing: Narew 0-3 Ostrovia

 • 29/07/2015 o 11:00
  Permalink

  O której godzinie sparing z Grajewem i gdzie????

 • 29/07/2015 o 13:52
  Permalink

  Dzięki, myślałem że u nas będą grać. Pozdrawikam

 • 30/07/2015 o 23:23
  Permalink

  Narvi ,proszę napisz czy to jest już koniec ? Czy będę musiał tłumaczyć swoim dzieciakom dlaczego nie ma już ich ukochanego klubu?Posiadam szalik Narewki z przed 13 lat , koszulkę Piotrka Bondziula , którą dostałem po meczu ,o ile pamiętam ,”Nadarzynem ” . .Była radość( bo też trafiliśmy na reformę ligi) Góra tabeli , szampan , doping , euforia ! Gdzie dziś to jest ? Dajmy spokój z propagandą , „Grzeszczyk” itp. Smutek ,żal i złość !

  • 31/07/2015 o 06:36
   Permalink

   Nie mam żadnych nowości 🙁 Poza tym coś dzieje się z serwerem i nie mogę dodawać newsów

 • 31/07/2015 o 09:16
  Permalink

  Jak dowiedziałem się że Mara i Skorup grają w ostrowi to mnie szlak bierze, na pewno chodzi o zaległe PLN i kolejne PLN i tu sobie pomysłałem żeby zrzute zrobić, zrobić jakoś akcje żeby te PLN się znalazły dla tych graczy bo bez nich Narew będzie szła prostą drogą do okręgówki ….

Komentarze są wyłączone.