SeniorzySparingi

Sparing: Narew 0-3 Ostrovia

W sobotnim meczu sparingowym Narwianie przegrali 0-3 z Ostrovią Ostrów Mazowiecka. Drugą bramkę dla gości strzelił Piotr Strzeżysz, nasz wieloletni kapitan. Poza nim w barwach Ostrovii zagrali inni piłkarze znani doskonale ostrołęckiej publiczności: Wojciech Skorupka, Andrzej Łyziński, Dominik Dzwonkowski, Dawid Wilczewski oraz wychowanek Rzekunianki Rzekuń Łukasz Choroszewski (zainteresowanych jego pozyskaniem było kilka klubów z regionu).

Zgodnie z medialnymi doniesieniami Narew w tym meczu prowadził trener Mirosław Grzyb, jednak jak podkreślił sam zainteresowany, nie zdecydował on jeszcze czy podejmie się trenowania Narwi.

Narew Ostrołęka – Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0:3 (0:1)
Choroszewski 25, Strzeżysz 55, Kołakowski 75

Narew Ostrołęka: Dobkowski – Wargulewski, Kopeć, Kubat, Chorążewicz – Chromik, Podgajny, Knap, Pędzich, Kaliszewski – Ogonowski.
W drugiej połowie zagrali także Kotowski – Duszak, Siurnicki, Gawrych.

6 komentarzy do “Sparing: Narew 0-3 Ostrovia

  • Narvi ,proszę napisz czy to jest już koniec ? Czy będę musiał tłumaczyć swoim dzieciakom dlaczego nie ma już ich ukochanego klubu?Posiadam szalik Narewki z przed 13 lat , koszulkę Piotrka Bondziula , którą dostałem po meczu ,o ile pamiętam ,”Nadarzynem ” . .Była radość( bo też trafiliśmy na reformę ligi) Góra tabeli , szampan , doping , euforia ! Gdzie dziś to jest ? Dajmy spokój z propagandą , „Grzeszczyk” itp. Smutek ,żal i złość !

    • Nie mam żadnych nowości 🙁 Poza tym coś dzieje się z serwerem i nie mogę dodawać newsów

  • Jak dowiedziałem się że Mara i Skorup grają w ostrowi to mnie szlak bierze, na pewno chodzi o zaległe PLN i kolejne PLN i tu sobie pomysłałem żeby zrzute zrobić, zrobić jakoś akcje żeby te PLN się znalazły dla tych graczy bo bez nich Narew będzie szła prostą drogą do okręgówki ….

Możliwość komentowania została wyłączona.