SeniorzySparingi

Sparing odwołany. Co z fuzją?

Po czasowych problemach z serwerem można wreszcie dodawać newsy na stronie, więc zabieramy się za aktualizację. W środę miał odbyć się sparingowy mecz seniorów z trzecioligową Warmią Grajewo. Z powodu niskiej frekwencji wśród seniorów Narew rozegrała mecz wewnętrzny. W gierce udział brało 23 zawodników, głównie przygotowujących się do rozgrywek I ligi mazowieckiej.

W sobotę planowany jest sparing z MKS-em Przasnysz. Jeśli dojdzie do skutku, poinformujemy o jego wyniku na stronie.

* * *

Niestety nieoficjalnie naszą redakcję doszły słuchy, że Korona Ostrołęka wycofała się z pomysłu połączenia klubów. Czekamy na jakiś oficjalny komunikat w tej sprawie.

7 komentarzy do “Sparing odwołany. Co z fuzją?

 • W tej sytuacji powinien interweniować Prezydent Miasta , postawić sprawę jasno ” albo się łączycie i budujecie 1 silny klub w mieście albo zapomnijcie o miejskiej dotacji ! ” Proste.

 • Pytanie , czy wogóle mamy trenera i zawodników aby mieć kim grać w IV lidze ? Bo raczej juniorzy na 2 frontach nie dadzą rady.Co się dzieje w Klubie ?

 • Paweł masz racje co do interwencji Prezydenta Miasta przecież kluby reprezentują miasto a to jakoś za dobrze nie wygląda niestety.

 • Witam, tak bardzo chcecie tej fuzji, ale na jakiej zasadzie, jeśli Korona miałaby wchłonąć Narew też tak byście skakali, aby była fuzja? Korona niebawem zamieni się miejscami w lidze z Narwią tylko z tym, że nie będzie miała długów a Narew TONIE w długach, do fuzji dojdzie jedynie wtedy jeśli Narew ureguluje wszystkie długi a na to się nie zanosi 🙂 Pozdrawiam wszystkich trzeźwo myślących

  • To chyba nie piszę Tomek czyli „narvi” bo by było raczej widać awatar że to on pisał.
   Do Paweł:Od końca poprzedniego tygodnia drużynę trenuję Mirosław Grzyb,jeszcze nie ma 100 % info że został naszym trenerem,ale wygląda na to że już jest.
   Co do zawodników to oprócz zawodników z Łomży nie ma tu już Skorupki i Mary,nie wiadomo co się dzieje z Stachowiczem który nie pojawił się na treningach.

Możliwość komentowania została wyłączona.