SeniorzySparingi

Kolejna porażka w sparingu

W sobotę niebiesko-czerwoni rozegrali ostatni mecz sparingowy przed startem rozgrywek IV ligi. Poprowadził ich w tym meczu Mirosław Grzyb. W dalszym ciągu nie ma oficjalnego potwierdzenia, czy to on będzie szkoleniowcem Narwi w najbliższym sezonie. Sam zainteresowany wyraźnie na każdym kroku podkreśla, że nie jest trenerem Narwi. Za pięć dni startuje liga. Czy nie za późno na szukanie kogoś innego? Co więcej dochodzą kolejne znaki zapytania. Po meczu mówiło się m.in. o rozmowach jednego z zawodników z Tęczą Łyse. Paweł Dzbeński doszedł jednak do porozumienia z Koroną Ostrołęka i zostanie w swoim dawnym klubie. Także inny zawodnik rozmawia z Koroną.

O meczu nie będziemy się rozpisywać. Odsyłamy do relacji na eOstrołęce i na Mojej-Ostrołęce.

mecz sparingowy
Narew Ostrołęka – MKS Przasnysz 1-4 (0-2) 

Kubat – Olszewski dwie, Piasecki, Kosiorek

Narew Ostrołęka: Rymek – Gawrych, Kopeć, Kubat, Wargulewski, Podgajny, Pełtak, Ogonowski, Kruk, Chromik, Pędzich.
W drugiej połowie zagrali również: Kotowski – Filipiak, Laskowski, Chaberek, Kaliszewski oraz dwóch testowanych zawodników młodzieżowych.

5 komentarzy do “Kolejna porażka w sparingu

  • Narvi , a czy my jeszcze mamy prezesa bądź jakieś osoby decyzyjne ? Wygląda na to, iż NAREW przypomina dryfujący statek bez sternika i kapitana,który zmierza prosto na skały.Co się dzieje w klubie ? W całej historii NARWI bywało różnie ale to co w tej chwili się dzieje to jest kpina.W ostatnim tygodniu przed ligą nie mamy trenera i skład drużyny stojący pod znakiem zapytania.

  • Jeszcze może być i tak że z ligi się wycofamy.Nadzieją jest że połączymy się z Koroną,ale czy już jest decyzja ?

    • Niedługo będzie oficjalny komunikat. Na razie nic nie będę wrzucał. W każdym razie nie wycofamy się z ligi.

  • DRODZY KIBICE NARWI
    JESZCZE 10 LAT TEMU NA MECZE NASZEJ NARWI PRZYCHODZIŁO PO 1000-1500 KIBICÓW A BYWAŁO CHYBA NAWET LEPIEJ. WIADOMO BYŁA KASA, BYŁY NASZE NADZIEJE Z TYM ZWIĄZANE, DOBRZY PIŁKARZE I TRENERZY (ŻE TU NADMIENIĘ CHOĆBY PANA ŁAZARKA). Z NASZYCH TRYBUN W STRONĘ PIŁKARZY NIEKTÓRYCH DRUŻYN MOŻNA BYŁO USŁYSZEĆ PRZYŚPIEWKI „PO CO WY GRACIE JAK WY KIBICÓW NIE MACIE” – PIĘKNE CZASY ;). i CO? GDZIE NASZA NAREW MA KIBICÓW? Z 1500 ZROBIŁO SIĘ 100! MOIM ZDANIEM O SILE KLUBU ŚWIADCZY TO ILU I JAK WIERNYCH KIBICÓW TEN KLUB MA. PO TYCH 10 LATACH MOŻNA ZOBACZYĆ CZYM DLA NIEKTÓRYCH BYŁO WTEDY KIBICOWANIE NARWI, TZN. BYŁA KASKA, BYŁO DOBRZE TO NA MECZE CHODZILI, KUPOWALI BILETY ITD. JAK JEST BIEDA TO WIADOMO – TRZEBA OBSMAROWAĆ. CIĄGŁE PISANIE JAK TO JEST ŹLE NIC NIE POMAGA A NASZ KLUB JAK SZEDŁ NIŻEJ TAK IDZIE DALEJ. JUŻ CHYBA WSZYSCY WIEMY, ŻE JEST FATALNIE NIE TRZEBA JUŻ CHYBA DŁUŻEJ WAŁKOWAĆ TEMATU. WAŻNIEJSZE JEST TERAZ CO INNEGO. A MIANOWICIE: CZY JEST JESZCZE KTOŚ KOMU ZALEŻY NA NARWI? KTOŚ KTO MÓGŁBY WESPRZEĆ SWÓJ KLUB 30-50 ZŁ NA RUNDĘ? KTOŚ KTO ZNALAZŁBY CZAS WOLNY W TYGODNIU ŻEBY NIE WIEM NP. ROZWIESZAĆ PLAKATY, NAPISAĆ JAKIŚ ARTYKUŁ I PODESŁAĆ ADMINOWI? JAK TAK TO ZAPRASZAM NA http://www.facebook.com/klubsympatykownarwiostroleka CO MYŚLICIE O STOWARZYSZENIU? MOŻE WARTO BYŁOBY ZAŁOŻYĆ FORMALNĄ GRUPĘ KIBICÓW NARWI. JEST KTOŚ ZAINTERESOWANY TEMATEM WSPARCIA NARWI PROSZĘ PISZCIE.

  • Narvi ty jestes jedynym łacznikiem miedzy kibicami (fanatykami i zwyklymi szarymi zainteresowanymi) z klubem jeśli jeszcze klub istnieje. Czy ten klub ma prezesa? Czy ten klub i drużyna ma trenera? Czy my do k.. n.. mamy jakaś kadrę na ten sezon – bo w każdym sparingu grał kto inny lub kogos tam nie było lub mecz był odwoływany.. Czy jest sens występowac w jakiejkolwiek lidze bez trenera zawodników na miarę nawet 4 ligi i inkasując w tyłek 30 meczy na 34. Takiej kompromitacji jak w tym nadchodzącym sezonie na tak niskim szczeblu rozgrywek jeszcze nie było…. Myślę że sportowa postawa klubów z naszego miasta pokazuje jak ważny dla tzw władz jest sport piłki już nie ma … a siatkówka wisi na włosku (bo tam się jeszcze komuś chce organizować coś z niczego). WSTYD i kompromitacja.

Możliwość komentowania została wyłączona.