AkademiaMłodzież NarwiPucharRocznik 2008Seniorzy

We wtorek młodzicy z 2008, w środę puchar seniorów

We wtorek zmagania ligowe rozpocznie pierwsza drużyna młodzików z Akademii Piłkarskiej Narwi, która zagra na Witosa z FUKS-em Pułtusk. W środę zaś do Myszyńca wyjadą seniorzy, by zmierzyć się z tamtejszym Bartnikiem w 2. rundzie Pucharu Polski delegatury Ciechanów-Ostrołęka.

Mecz rozegrany zostanie o godzinie 17:00 a trener Andrzej Sieradzki zapowiedział zmiany w stosunku do składu, w jakim zagraliśmy ostatnio w lidze. Spotkanie będzie więc szansą dla zawodników, którzy grali dotąd mniej, aby pokazać się szkoleniowcowi z dobrej strony. W tej rundzie Pucharu Polski bierze udział siedem zespołów z B-klasy, sześć z A-klasy i pięć z okręgówki. Powiat ostrołęcki reprezentują Świt Baranowo, Rzekunianka Rzekuń, i Bartnik Myszyniec, a Ostrołękę tylko Narew.

Komplet par 2. rundy wygląda następująco:

  1. Gryf Kownaty Żędowe (B) – Opia Opinogóra (A)
  2. Żak Szreńsk (B) – Tamka Dzierzgowo (B)
  3. Wymakracz Długosiodło (A) – Ostrovia Ostów Maz. (LO) – godz.18.00
  4. Świt Baranowo (B) – Rzekunianka Rzekuń (A)
  5. Bartnik Myszyniec (A) – Narew Ostrołęka (LO)
  6. Jutrzenka Unieck (B) – Mławianka II Mława (B)
  7. KS Pniewo 2004 (B) – PAF Płońsk (LO) – godz.18.00
  8. GKS Andrzejewo (A) – KS Wąsewo (LO)
  9. Wkra Radzanów (A) – Błękitni Raciąż (LO)

Zanim jednak nastąpią gry pucharowe, nietypowo, bo we wtorek o 19:00 zostanie rozegrany pierwszy mecz młodzików z rocznika 2008. Pierwsza drużyna, startująca jako EE&C Fotowoltaika Narew Ostrołęka, została przydzielona do grupy odległej geograficznie, z zespołami z Pułtuska, Płońska itd. Drugi zespół dołączono zaś do grupy ostrołęckiej.

Na dzień dzisiejszy do ligi zgłoszonych jest 36 zawodników, ale trenuje kilku więcej, tyle że nie zostali jeszcze uprawnieni do ligi (kwestie niepełnej dokumentacji – prosimy rodziców o uzupełnienie!). Są oni zgłoszeni do obydwu zespołów, aby mogła następować rotacja w składach w razie konieczności. W lidze młodzików gra się w składach dziewięcioosobowych.

Drużyna została założona na mocy Porozumienia dla Ostrołęckiej Piłki, dzięki któremu powołano Akademię Piłkarską Narwi Ostrołęka. Najwięcej zawodników do rocznika 2008 przekazały Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej i UKS Złota Ostrołęka i to z tych klubów pochodzą trenerzy zespołów – Mariusz Sadłowski i Cezary Stachowicz. Poniżej przedstawiamy kadrę, z podziałem na kluby, z których pochodzą zawodnicy. Dziękujemy wszystkim klubom, które zdecydowały się przysłać zawodników na nabór i później „puścić ich” do nas, za dobrą współpracę na korzyść młodych piłkarzy.

APN Ostrołęka (18 zawodników!): Jakub Adamowski, Michał Brejnak, Rajan Frankowski, Piotr Gołaszewski, Adrian Jasik, Eryk Krawczak, Oskar Kowalski (niepełna dokumentacja), Kacper Maciejewski, Dawid Malanowski, Paweł Marciniak, Adam Mierzejewski, Cezary Mierzejewski, Krystian Popławski, Hubert Prusik, Mateusz Roman, Kamil Zalewski, Aleksander Zalewski, Maciej Załęski (kontuzja)

UKS Złota Ostrołęka (11 zawodników!): Michał Dobkowski, Rafał Fidura, Jakub Kalinowski, Sebastian Lendzioszek, Jan Malinowski, Kacper Nalewajk, Jakub Piersa, Tymon Piersa (niepełna dokumentacja), Hubert Pyskło, Krystian Wielgoliński, Jakub Załuska

Korona Ostrołęka (3): Paweł Bednarczyk, Jakub Chomentowski, Piotr Truszkowski

ALDO Bartnik Myszyniec (2): Kacper Kociński, Bartłomiej Wiśniewski

ULKS Ołdaki (2): Patryk Gumkowski, Adrian Sikora

Orz Goworowo (1): Bartłomiej Iwański

UKS Narew Ostrołęka (1): Karol Bubrowiecki

wolni zawodnicy (2): Alan Dobkowski (niepełna dokumentacja; dawniej trenował w APN), Dawid Jelito (dawniej trenował w Koronie)


Więcej o roczniku 2008 można przeczytać na podstronie jemu dedykowanej (kliknij).

Jeden komentarz do “We wtorek młodzicy z 2008, w środę puchar seniorów

Możliwość komentowania została wyłączona.