Rocznik 2008


Informacje na temat obozu wakacyjnego

Data: 26 lipca – 1 sierpnia 2020
Miejsce: Licheń Stary

Aby móc zrealizować wyjazd na obóz potrzebujemy wypełnionej karty uczestnika obozu, którą prosimy wydrukować, wypełnić i przekazać trenerowi.

 karta-uczestnika-obozu-2020

KARTA UCZESTNIKA OBOZU

Uwaga! W miejscu dotyczącym przebytych szczepień wystarczy wpisać „zgodnie z kartą szczepień” (jeśli oczywiście jest to zgodne). Prosimy o nieprzynoszenie do klubu kart szczepień.


Ponadto zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego przedstawiamy do akceptacji Regulamin Obozu oraz Zasady Bezpieczeństwa. Należy je przeczytać i po zapoznaniu – jeśli je akceptujemy – podpisać się na liście u trenera. Jednocześnie informujemy, że osoby, których opiekunowie nie zgodzą się na zasady regulaminu lub Zasady Bezpieczeństwa, nie mogą jechać na obóz. Uspokajamy, nie ma w nich nic strasznego 🙂

Regulamin Obozu

 

Zasady Bezpieczeństwa

 

Osobom, które interesują inne zalecenia ministerstw polecamy stronę Ministerstwa Sportu, grupującą zasady organizacji obozów sportowych (link tutaj). Natomiast zasady bezpieczeństwa wdrożone w Hotelu Atut w Licheniu Starym przedstawione są na stronie obiektu (link tutaj). Krótko mówiąc, klub oraz hotel zapewniają ze swej strony bezpieczeństwo dzieci zgodnie z rozporządzeniami.


Aktualności dotyczące rocznika 2008 dostępne są tutaj.