Rocznik 2008


EE&C Fotowoltaika Narew Ostrołęka

Trenerzy:
Mariusz Sadłowski, tel. 602-446-111
Cezary Stachowicz, tel. 600-363-960

Asystent: Bartosz Zięba.

Nazwisko Imię Data ur. Dotychczasowy klub
Adamowski Jakub 18.04.2008 APN Ostrołęka
Bednarczyk Paweł 25.06.2008 Korona Ostrołęka
Brejnak Michał 22.02.2008 APN Ostrołęka
Bubrowiecki Karol 25.10.2008 UKS Narew Ostrołęka
Chomentowski Jakub 06.02.2008 Korona Ostrołęka
Dobkowski Michał Karol 18.05.2008 UKS Złota Ostrołęka
Dobkowski Alan Michał 09.11.2008 APN Ostrołęka
Fidura Rafał Dominik 22.03.2008 UKS Złota Ostrołęka
Frankowski Rajan 07.05.2008 APN Ostrołęka
Gołaszewski Piotr 02.04.2008 APN Ostrołęka
Gumkowski Jakub 08.01.2008 ULKS Ołdaki
Iwański Bartłomiej 21.08.2008 Orz Goworowo
Jasik Adrian 01.01.2008 APN Ostrołęka
Jelito Dawid 29.08.2008 Korona Ostrołęka
Kalinowski Jakub 13.06.2008 UKS Złota Ostrołęka
Kociński Kacper 24.11.2008 Bartnik Myszyniec
Kowalski Oskar 25.04.2008 APN Ostrołęka
Krawczak Eryk 13.06.2008 APN Ostrołęka
Lendzioszek Sebastian 20.07.2008 UKS Złota Ostrołęka
Maciejewski Kacper 10.12.2008 APN Ostrołęka
Malanowski Dawid 08.03.2008 APN Ostrołęka
Malinowski Jan 25.04.2008 UKS Złota Ostrołęka
Marciniak Paweł Łukasz 21.04.2009 APN Ostrołęka
Mierzejewski Adam 25.07.2008 APN Ostrołęka
Mierzejewski Cezary Adrian 04.03.2008 APN Ostrołęka
Nalewajk Kacper 29.04.2008 UKS Złota Ostrołęka
Piersa Jakub 05.12.2008 UKS Złota Ostrołęka
Piersa Tymon 06.08.2008 UKS Złota Ostrołęka
Popławski Krystian 28.04.2008 APN Ostrołęka
Prusik Hubert 22.06.2008 APN Ostrołęka
Pyskło Hubert 10.06.2008 UKS Złota Ostrołęka
Roman Mateusz 11.06.2008 APN Ostrołęka
Sikora Adrian 15.03.2008 ULKS Ołdaki
Staniszewski Antoni 18.02.2008 APN Ostrołęka
Truszkowski Piotr Jan 05.04.2008 Korona Ostrołęka
Wielgoliński Krystian 06.04.2008 UKS Złota Ostrołęka
Wiśniewski Bartłomiej 05.07.2008 Bartnik Myszyniec
Zalewski Aleksander 16.05.2008 APN Ostrołęka
Zalewski Kamil 12.02.2008 APN Ostrołęka
Załuska Jakub 08.01.2008 UKS Złota Ostrołęka
Załęski Maciej 13.02.2008 APN Ostrołęka

Drużyna powstała w wyniku Porozumienia dla ostrołęckiej piłki w czerwcu 2020 roku. Do porozumienia pomiędzy Narwią Ostrołęka, Ostrołęcką Akademią Piłki Nożnej i Koroną Ostrołęka dołączył w sierpniu klub UKS Złota Ostrołęka. Dziękujemy także innym klubom z regionu, które zezwoliły swoim zawodnikom na przejście do Akademii Piłkarskiej Narwi. W roczniku 2008 są to: Bartnik Myszyniec, Orz Goworowo, UKS Narew Ostrołęka, ULKS Ołdaki.

 


 


Terminarze:
Daty podane w nawiasach to ramowe terminy, gdzie rywale nie potwierdzili dokładnej daty.

Pierwszy zespół

18.08.2020, 19:00 – dom – FUKS Pułtusk 28:0
Bramki: Krawczak trzy, Popławski dwie, Prusik trzy, Maciejewski trzy, Fidura cztery, Nalewajk trzy, Sikora, Gumkowski, Roman trzy , Jasik, A. Zalewski, Gołaszewski, Kociński, Malanowski.

24.08.2020, 18:00 – wyjazd – Football School Płońsk 2:0
Bramki: Fidura dwie

31.08.2020, 17:00 – dom – Sokół Nasielsk 3:0 (walkower)
Goście nie przyjechali do Ostrołęki

01.09.2020, 16:00 – wyjazd – Sona Nowe Miasto 13:0
Bramki: Krawczak cztery, Fidura dwie, Nalewajk dwie, Roman dwie, Kociński, Maciejewski, Sikora

05.09.2020, 11:00 – dom – Football Academy Płońsk 3:0
Bramki: Fidura, Iwański, Krawczak

12.09.2020, 12:30 – dom, Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk 4:0
Bramki: Krawczak dwie, Fidura, Nalewajk

19.09.2020, 11:00 – wyjazd – GKS Pokrzywnica 12:0
Bramki: Fidura trzy, Popławski trzy, Jasik dwie, Krawczak dwie, Nalewajk, Sikora

23.09.2020, 18:30 – wyjazd – FUKS Pułtusk 11:0
Bramki: Fidura dwie, Iwański dwie, Krawczak dwie, Nalewajk dwie, Maciejewski, Popławski, Roman

26.09.2020, 11:00 – dom – Football School Płońsk 3:0 (walkower)
Goście nie przyjechali do Ostrołęki

10.10.2020, 11:00 – dom – Sona Nowe Miasto
18.10.2020, 12:00 – wyjazd – Football Academy Płońsk
21.10.2020, 16:00 – wyjazd – Sokół Nasielsk
(24.10.2020) – wyjazd – Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk
07.11.2020, 11:00 – dom – GKS Pokrzywnica

Drugi zespół

22.08.2020, 11:00 – dom – ALDO Bartnik Myszyniec 5:0
Bramki: Iwański dwie, C. Mierzejewski, Wiśniewski, K. Zalewski

30.08.2020, 10:00 – wyjazd – Pełta Karniewo 5:0
Bramki: Wiśniewski dwie, Iwański, Jelito, A. Mierzejewski

06.09.2020, 11:00 – dom – Waleczni Olszewo-Borki 0:4

12.09.2020, 10:00 – dom – LUKS Czerwin 1:1
Bramka: Jelito

19.09.2020, 11:00 – wyjazd – FC 2012 Różan 3:7
Bramki: Kociński, K. Zalewski, Załęski

28.09.2020, 16:30 – wyjazd – ALDO Bartnik Myszyniec 11:0
Bramki: Jelito trzy, Brejnak dwie, Bubrowiecki, A. Mierzejewski, Pyskło,Wiśniewski, A. Zalewski, K. Zalewski

03.10.2020, 11:00 – dom – Pełta Karniewo
10.10.2020, 11:00 – wyjazd – Waleczni Olszewo-Borki
18.10.2020, 10:00 – wyjazd – LUKS Czerwin
25.10.2020, 11:00 – dom – FC 2012 Różan

 


Aktualności dotyczące rocznika 2008 dostępne są tutaj.


Numer konta dedykowany Akademii Piłkarskiej Narwi Ostrołęka:
Alior Bank 12 2490 0005 0000 4600 9668 9131

Regulamin:  Pobierz PDF