SeniorzySparingi

Sparingi rozpoczęte. Na początek remis z IV-ligową Wissą Szczuczyn

W sobotnie przedpołudnie podopieczni trenera Andrzeja Sieradzkiego rozpoczęli sparingi przed rundą wiosenną. Rywalem Narwi była czwartoligowa drużyna Wissy Szczuczyn, wicelider podlaskich rozgrywek. Sparing zakończył się bezbramkowym remisem.

Pierwsza połowa odznaczała się wyrównaną grą, kiedy akcja toczyła się głównie w środku pola. Oba zespoły miały swoje momenty, ale nie udało się ich zamienić na bramki. Najładniejszy strzał oddali goście z rzutu wolnego w 30. minucie z około 30. metra. Piłka przeszła tuż obok poprzeczki. Z naszej strony bardzo dobrze zaprezentował się Piotr Strzeżysz, który był dyrygentem gry Narwi.

W drugiej połowie na boisko wybiegł praktycznie cały inny skład, po czym następowały kolejne zmiany. Także goście wymienili dużą liczbę graczy. Ta część gry przyniosła więcej konkretniejszych okazji strzeleckich. Z młodych zawodników, którzy stanowili większość naszego składu, którzy zagrali po przerwie warto wyróżnić Maćka Kubła, który zagrał naprawdę dobry mecz. Młodzi nie zawiedli i zagrali szybką, dobrą piłkę.

Jak wiadomo kibicom, pierwszy mecz był przede wszystkim pierwszym przetarciem i kontaktem z piłką w grze.

23.01.2021, Ostrołęka (Boisko ze sztuczną murawą)
Mecz sparingowy
Narew Ostrołęka – Wissa Szczuczyn 0-0 (0-0)

Narew Ostrołęka (wyjściowy skład): Stepnowski – Niedźwiecki, M. Borkowski, Dąbrowski, Ochrimenko – Jastrzębski, Strzeżysz, Białobrzeski, Ludwiczak – Olesiński, Bieńkowski. Oraz: Radczenko, Kubeł, A. Borkowski, Ciecierski, Karwowski, Banach, Jagielski, Turek.

Sędziował: P. Dzwonkowski

Mecz bez udziału publiczności.

Zdjęcie i pomoc w relacji: Marcin Roszkowski.

Jeden komentarz do “Sparingi rozpoczęte. Na początek remis z IV-ligową Wissą Szczuczyn

  • Minusem brak nowych twarzy to może nie dac odpowiedniej jakosci aby wygrac lige, ale na plus więcej młodych zawodników z Ostrołęki ma możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w perspekytwie roku badz dwoch wyjdzie to na plus. Brak Wojtka S I Konrada D mam nadzieję że to tylko dziś. ?

Możliwość komentowania została wyłączona.