LigaRezerwySeniorzy

Sobota w Ostrowi, w niedzielę ruszają rezerwy

Najbliższy weekend będzie okazją do gry dla obydwu zespołów seniorskich Narwi. W sobotę pierwsza drużyna wyjedzie do Ostrowi Mazowieckiej na mecz z Ostrovią. Gospodarze postawili na dosyć wczesne granie, gdyż spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00. W niedzielę zaś, na stadionie przy ul. Partyzantów drugi zespół Niebiesko-Czerwonych podejmie Świt Baranowo w pierwszym swoim wiosennym meczu.

Z Ostrovią graliśmy dotąd w lidze aż 26 razy, ostatnio jesienią gdy w Ostrołęce wygraliśmy 4-0, po czterech golach Przemysława Olesińskiego. Jak pisaliśmy jesienią, pojedynki Narwi z drużyną z Ostrowi Mazowieckiej stały się klasykami. Dla naszej drużyny dosyć przyjemnymi, bo aż osiemnaście razy to Narew wychodziła z nich zwycięsko. Pięć razy starcia kończyły się remisami, a tylko trzy razy wygrała Ostrovia (wszystkie mecze przypominaliśmy tutaj).

W tabeli Narew jest druga – mamy 43 punkty, 14 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki. Ostrovia zajmuje siódme miejsce – ma 23 punkty, 7 zwycięstw, 2 remisy i 8 porażek. Pod względem strzelonych bramek także wyglądamy lepiej, gdyż Narew strzeliła ich 58 (najwięcej w lidze), tracąc 12 (najmniej w lidze), a Ostrovia ma zerowy bilans, bo strzeliła i straciła po 27 bramek.

Środowy mecz Ostrovii w Wąsewie zakończył się bezbramkowym remisem, ale przedłużył passę ostrowian do czterech z rzędu nie przegranych meczów.

Najlepszym strzelcem naszych najbliższych rywali jest Piotr Zacheja, który 8 razy wpisywał się na listę strzelców. Siedem bramek strzelił Dawid Wilczewski, wciąż dobrze wspominany w Ostrołęce były zawodnik Narwi. Trzeci strzelec, Patryk Gromek ma na koncie 4 gole.

Spotkanie sędziować będzie pan Piotr Dzwonkowski (Czerwin), a na liniach pomagać mu będą panowie Ryfa i Beczak.

 

Z meczu przeprowadzimy relację na żywo na naszym koncie na Facebooku.


W niedzielę rundę wiosenną zainaugurują rezerwy Narwi, które zagrają ze Świtem Baranowo.

Tabela ligowa jest mocno spłaszczona, gdzie pomiędzy drugim a piątym miejscem są tylko trzy punkty różnicy. Narew II zajmuje właśnie piąte miejsce, mając na koncie 13 punktów (4 zwycięstwa, 1 remis, 3 porażki). Baranowski Świt zajmuje siódmą pozycję z sześcioma punktami na koncie (1 zwycięstwo, 3 remisy, 4 porażki). W Baranowie nasi zawodnicy wygrali jesienią 3-1, a golami podzielili się Aleksander Dmochowski, Szymon Szczepanek i Damian Klec.

Świt nie ma jednego najlepszego strzelca – po dwa gole strzelili dotąd dla drużyny Marcin Dobrzyński, Wojciech Gąska i jeden z Marcinów Tabaków – pseud. „Vija”. Pozostałe siedem bramek miało siedmiu autorów.

Spotkanie sędziować będzie pan Szymon Kaczmarczyk (Łyse), a na liniach pomagać mu będą panowie Brzostek i Różański.

Jak nas poinformował członek zarządu Świtu, nasi rywale przeprowadzą relację na żywo z meczu na ich koncie na Facebooku.

2 komentarze do “Sobota w Ostrowi, w niedzielę ruszają rezerwy

Możliwość komentowania została wyłączona.